Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie dwupokojowe 58m2 – przytulne skandynawskie wnętrze

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Wnętrze urządzone w skandynawskim stylu czyli także z zachowaniem także zasad minimalizmu. Z salonu przechodzi się do sypialni.
Salon – pokój dzienny jasny, przestronny. Niewielka ilość mebli: szara sofa, krzesło, designerski fotel bujany charles & ray eames, stolik oraz regał pełen kolorowych książek. Najciekawszą ozdobą tego wnętrza jest ściana, na której rozmieszczono różnej wielkości obrazki i grafiki. Pośród nich zawieszono telewizor.
Sypialnia biała, z dużym łóżkiem oraz pojemną szafą. Na krześle moją uwagę zwróciła torba marki Louis Vuitton model Neverfull. Niby taki drobiazg, ale szwedzkie agencje nieruchomości dbają o takie detale, które wpływają na nasze postrzeganie przestrzeni jako przytulne i ekskluzywne – inny przykład to gdzieniegdzie rozłożone magazyny wnętrzarskie i piszące o modzie.
Kuchnia wyposażona w nowoczesne szafki kuchenne w białym kolorze oraz duży stół z czterema krzesłami. Łazienka w kolorze biało, szaro, brązowym z dużym lustrem.
W przedpokoju wmieszono półkę na buty i wieszaki na okrycia wierzchnie.

Jeden komentarz

  • The ghost in my home

    Telewizor fantastycznie ukrył się pomiędzy grafikami! Osobiście wolę podłogę w jasnym podcieniu drewna, ale ta mi się podoba- pewnie dzięki tym delikatnym kolorom w dodatkach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *