Bez kategorii

Mieszkanie na poddaszu 111m2 z sauną – blog design

Mieszkanie o powierzchni 111m2. Położone na poddaszu budynku położonego w Szwecji. Z urządzeniem „trudnej przestrzeni ze skosami” poradzono sobie bardzo dobrze. Ciekawie podzielono także powierzchnię na środku mieszkania – widoczne przy aneksie kuchennym, jednocześnie zachowując charakter otwarty mieszkania.  Jak przystało na skandynawskie mieszkanie dodatkową atrakcje stanowi sauna (oczywiście nie ma jej w każdym mieszkaniu, ale w tym rejonie geograficznym to popularne rozwiązanie) oraz bardzo przytulny taras.

7 komentarzy

  • Jio

    Zawsze byłem niezbyt pozytywnie nastawiony do mieszkań na poddaszu. Niezbyt podobały mi sie pochyłe ściany jednak po dwóch semestrach w takim mieszkaniu zmieniłem zdanie. Takie mieszkanie naprawdę może być przytulne i mieć swój urok 🙂

  • Edyta Hertel

    Mimo że projekt ma już trzy lata, nadal jest bardzo interesujący. Wiele praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań w wykończeniu mieszkania na poddaszu jest wciąż bardzo aktualnych. Szczególnie ciekawa jest dla mnie konstrukcja i umiejscowienie sauny, która znajduje się w łazience, posiada skosy i okno.
    To bardzo przyjemne wnętrze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *