DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie z antresolą – loftowe wnętrze

Mieszkanie z wysokim sufitem daje duże możliwości aranżacji. W tym wnętrzu wysokość wynosi 4,5m. Zastosowano tutaj antresolę, by wykorzystać przestrzeń. Antresola jest w najwyższym punkcie, miejscowo, więc nie „gubi nam” wysokiego sufitu. Dzięki temu nadal jest wrażenie przestronności oraz dodatkowa przestrzeń, sypialnia i miejsce do pracy.
Wnętrze zaaranżowane w jasnej kolorystyce, dużo bieli. Kolor wprowadzono dodatkami oraz niektórymi meblami – jak np. każde krzesło od stołu jest inne, ale wszystkie bardzo designerskie !

foto source

10 komentarzy

 • Dominika Pyssa

  Mieszkanie oryginalne, baaardo! Ale ja to bym bała się spać na takiej wysokości, może gdyby te ścianki były wyższe… 🙂

  • Modern Living

   Faktycznie ścianki w sypialni są niskie, a wysokość spora, przydało by się jakieś zabezpieczenie, chyba że właściciele tego mieszkania "nie wiercą się" podczas snu 🙂 Pozdrawiam

 • aldia arcadia

  Bardzo pomysłowo "powciskane" wszytsko. Ja się właśnie obawiam, jak wszystko mam pomieścić u mnie….
  Pozdrowienia serdeczne 🙂

 • Mikro Elekrownie

  Wspaniałe, oryginalne projekty wnętrz. Wykorzystanie antresoli daje rzeczywiście spore możliwości wykorzystania przestrzenie :).

 • Renata

  Ciekawy projekt. Zawsze mnie tego typu mieszkania intrygowały i chciałabym się kiedyś przekonać jak jest naprawdę z funkcjonalnością takiego mieszkania z antresolą.

 • decoreart

  Wygląda jakby to był sam materac bez łóżka – nie ma gdzie pościeli chowac. Całość przypomina mi trochę wnętrze statku kosmicznego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *