Bez kategorii

Mieszkanie z antresolą

Mieszkanie z antresolą o powierzchni 67m2 + 15m2 sypialni znajdującej się na „drugim poziomie”.  Wnętrze może zachwycić przestrzenią, jasnością i stylem! Jest klasyczne, ale zarazem ma w sobie „to coś”, czyli styl, który podkreśla atuty tego mieszkania, piękne przestronne okna, wysokość pomieszczeń, odkryta faktura cegły oraz sypialnia na antresoli!

Mieszkanie z antresolą – poziom pierwszy

Na pierwszym poziomie znajduje się także (równie stylowy) pokój dziecka oraz kuchnia, łazienka  i przedpokój. Przestrzeń małej dziewczynki jest idealnie skomponowana, tj. pomimo wielu ozdób (pomponów na suficie) nie ma się wrażenia, że wnętrze jest zagracone. Przedmiotów jest sporo, ale są ułożone są tematycznie, np. ubranka na jednej ścianie, do tego wyeksponowane są jedynie rzeczy dobrane kolorystycznie (w odcieniach beżu i pudrowego różu).

Kuchnia znajduje się pod antresolą. Urządzona jest w typowo skandynawskiej kolorystyce, tj. białe szafki, drewniany stół i czarne krzesła. Z części kuchennej można wejść na górę, czyli do sypialni.

Mieszkanie z antresolą – poziom „drugi’
Na górze czyli antresoli ustawiono dwuosobowe łóżko, które przykryto pościelą wykonaną z naturalnym materiałów,  kapa z materiału „swetrowego”  oraz miękkie poduszki.

Łazienka jest dość przestronna. Kafle to połączenie bieli i kamienia. Przedpokój to białe ściany oraz brązowa podłoga. Przestrzeń zdobi stylowe lustro oraz obrazki. 

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *