DOM,  Mieszkanie influencera

Nowoczesny dom z dużym oknem tarasowym

Ostatnio na blogu pokazywałam białą kuchnię urządzoną w nowoczesnym stylu.  Według mnie to świetny projekt, dlatego zachęcam Was do obejrzenia całego domu.
Dom położony w Londynie, należy do blogerki Karine z bloga Bodie and Fou. Jak Wam się bardzo spodoba to można go nawet wynająć, cena 450 funtów za noc.
Blogerka ma dwa domy: w Anglii i Francji, oba wynajmuje. Oprócz tego jest freelancerem: prowadzi bloga, pisze artykuły, prowadzi sklep internetowy. Często także podróżuje z rodziną: mężem i córką. Podoba Wam się jej dom i sposób na życie? Nie każdy potrafi zarabiać na nieruchomościach, czasem oprócz sprytu i wiedzy jak inwestować potrzebne jest szczęście. Nawet najlepszy analitycy rynku nieruchomości nie zawsze wiedzą kiedy można spodziewać się niskich cen. Są jednak miasta gdzie nieruchomości przeważnie drożej, niezależnie od lokalizacji czy stanu wykończenia, jednym z takich miast jest właśnie Londyn.

Dom został niedawno wyremontowany. Ma bardzo ciekawą nowoczesną elewację od strony tarasu, nowoczesność została podkreślona dużym oknem. Wnętrze nowoczesne: sypialnia, kuchnia, jadalnia, pokój dziecka, pracownia i dwie łazienki. Brakuje może jedynie sofy (albo nie została pokazana), serce domu to kuchnia! 
Właścicielka jak sama o sobie pisze jest miłośniczką białych wnętrz, jej dom jest urządzony w minimalistycznym stylu.
Ładne wnętrze, patrząc na nie można odnieść wrażenie, że sporo osób „przestylizowuje” swoje mieszkania i domy. Tutaj widać, że każdy przedmiot i mebel jest dokładnie przemyślany, brakuje tu zbędnych rzeczy.
Bardzo lubię takie domy, zobaczcie koniecznie ostatnie zdjęcie jak elewacja „typowego” angielskiego budynku została ozdobiona różowymi drzwiami zewnętrznymi! Ja jestem wielką fanką gustu Karine!
 Zdjęcia autorstwa karinecandicekong.com, zamieszczone za zgodą autorki
Reklama

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *