Bez kategorii

Nowy magazyn wnętrzarski – lifestyle Weranda Weekend / The new lifestyle interior design magazine Weranda Weekend – blog o dekoracji wnętrz

Znacie magazyn „Weranda” lub „Weranda Country”? Ja bardzo lubię te pozycje. Gdy   otrzymałam informację o kolejnej propozycji wydawnictwa TE-JOT  to ucieszyłam się, że rynek magazynów wnętrzarskich („lifestylowych”) cały czas się rozwija. Dodatkowo w moim odczuciu jest to propozycja dla klienta „wybrednego” z  wyszukanym gustem, szukającego niebanalnych rozwiązań. Weranda Weekend „to kwartalnik dla wszystkich, którzy szukają podpowiedzi, jak przyjemnie spędzić wolny czas, jak znaleźć sposób i miejsce, w którym poczujemy się dobrze i odetchniemy po tygodniu intensywnej pracy. Dobre restauracje z niebanalnym i wybornym menu, podróże poza utarte szlaki, zaciszne hotele, aktywny odpoczynek nad wodą, w górach, nietypowe lub luksusowe hobby, o tym wszystkim można przeczytać w nowym magazynie”. Polecam – poniżej propozycje z najnowszego numeru!

 

2 komentarze

 • aldia arcadia

  o to rzeczywiście ciekawa wiadomość!
  lubię obie te gazety, ale raczej tylko oglądam w sklepie, czytelni, bo trochę drogie…ale mam nadzieję, kiedyś będę mogła na nie sobie na luzie pozwolić :))
  ciekawie tu u Ciebie, więc tym bardziej dziękuję za odwiedziny i zaporszenie, bo mogłam tu trafić.
  na pewno się zadomowię, bo tematy te mnie interesują :))
  miłego weekendu Ci życzę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *