Bez kategorii

Odnajdź swój styl w aranżacji wnętrz – industrialny, nowoczesny, prowansalski, skandynawski

Jeśli do tej pory nie odnaleźliście stylu, w którym chcielibyście aranżować swoje mieszkanie lub dom albo nie zdajecie sobie sprawy czym się różnią poszczególne style w urządzaniu wnętrz to polecam nową kampanię Westwing „4 style”. Mnie zaskoczył i bardzo zaciekawił filmik, w którym możemy obejrzeć propozycje dekoracji wnętrza każdej z bohaterek. Dodatkowo te propozycje będą dostępne w dodatku do gazet Elle i M jak mieszkanie. Nieźle … 😉 Jeśli nie znacie jeszcze klubu zakupowego Westwing to polecam, fajne produkty, często bardzo oryginalne i w dobrych cenach.

Możemy dowiedzieć się o czterech stylach: 
  • industrialnym – powstał z inspiracji wnętrzami fabryk, w dużej mierze dzięki modzie na vintage z początków XX wieku. Charakterystyczne są tu przecierane powierzchnie, surowe materiały i kolory ziemi. Meble i lampy powinny przypominać te z warsztatów. 
  • nowoczesnym –  uwielbia biel i czerń, ale też szarości, które często przełamuje soczystymi kolorami. Wykorzystuje proste formyi graficzne wzory. Urządzając wnętrze w stylu modern, pamiętaj o designie z transparentnych tworzyw. 
  • prowansalskim – wywodzi się z francuskiej tradycji i pełnymi garściami czerpie
    ze stylu Ludwików. Kabriolowe, gięte nóżki, jasne powierzchnie, żyrandole…To bazowe elementy takiej aranżacji. Ożywienie wprowadzają kwiatowe wzory, latarenki i kolor lawendy.
  • skandynawskim – promuje naturalność, prostotę oraz funkcjonalny design. Typowa jest dla niego biel, ale też błękity i mocne odcienie żółtego. Jeśli wybierasz meble, postaw na te drewniane lub ze sklejki. Dodatki powinny budzić uśmiech. 

 oraz kupić fajne przedmioty pasujące do wnętrz w konkretnym stylu 🙂

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *