DOM,  Gadżety

Plakaty / obrazki jako ozdoba pokoju

http://ilustracje.eu/
Plakat lub obrazek to dekoracja, która może wprowadzić do naszego pokoju lub mieszkania powiew nowoczesności lub stylu. Najmodniejsze ostatnio są dekoracje czarno – białe. Jeśli  lubicie minimalizm i oryginalność to zajrzyjcie na stronę młodej artystki Kreski. To zdolna plastyczka (zobaczcie jej pracę, to sami to stwierdzicie) to miłośniczka minimalizmu, surowych struktur, ale także zwierząt (wegetarianka) oraz podróży, morza i słońca. Czyli coś bardzo w moim guście! 🙂
Swój charakter i podglądy życiowe przekłada na swoje prace!  Te są różne,
zarówno kolorowe – szczególnie dla dzieci jak i czarno białe. Prace są autorskie, ale inspirowane najnowszymi trendami we wzornictwie! Kupując plakat lub obraz od artystów mamy pewność, że ich prace są limitowane, a my raczej nie spotkamy takiej dekoracji u naszych znajomych.  Za to z popularnej „sieciówki” jak Ikea, czy Leroy Merlin możemy dokupić pasującą ramę.
http://ilustracje.eu/butik_kreska/#h=1181-1437385911636
Mamy więc do wyboru: modny motyw zwierzaków (w wariacji z ludzkim ciałem lub ubraniem: berecik, okulary, kapelusz), pana i pani, płyt winylowych, a także wegetarianizmu czy hobby „Reading books is sexy”.
http://ilustracje.eu/butik_kreska/#h=1181-1437385911636

Wszystkie prace to połączenie malarstwa i grafiki komputerowej. Dostępne są plakaty i obrazy, cena 48 zł, plakaty oraz od 90 zł obrazki drukowane na płótnie. Obrazki można kupić na platformie dla artystów Dawanda @kreska, Mybaze oraz Pakamera. Standardowe wymiary  to szerokość 70 cm x wysokość 50 cm, ale istnieje możliwość dopasowania na życzenie klienta. Warto też przeczytać opisy plakatów są równie fajnie jak obrazki: Celebryta Siwy Nati, krupier Felix, Kot Pierre czy Hrabia Jeleń Albert, to postaci ze swoją historią!
http://ilustracje.eu/butik_kreska/#h=1181-1437385911636
http://ilustracje.eu/butik_kreska/#h=1181-1437385911636

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *