Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Remont kawalerki tanim kosztem

Mieszkania jednopokojowe w dużych miastach są poszukiwane przez studentów oraz inne osoby mieszkające najczęściej samotnie (jak wskazuje nazwa 😊) Często też kupno małego mieszkania jest swoistą inwestycją.  Nieruchomość jak złoto zawsze ma swoją wartość, w dużych miastach dość łatwo wynająć takie mieszkanie, a nawet jeśli za „kilka miesięcy” czynsz będzie musiał zapłacić inwestor nie straci się zbyt wiele!
Jeśli kupujemy mieszkanie pod inwestycje z rynku wtórnego konieczny jest remont lub „wykończenie” jeśli kupujemy mieszkanie w stanie deweloperskim.
Poszukując inspiracji jak wyremontować kawalerkę tanim kosztem polecam obejrzeć to skandynawskie mieszkanie.
Kawalerka znajduje się w bloku z lat 60-tych. Ma bardzo charakterystyczne elementy z „tamtej epoki”: podłogę, schowki (pawlacze) w korytarzu, zabudowę kuchenną. Choć wygląd tego wnętrza jest bardzo przytulny, niewiele zostało zmienione od momentu gdy wprowadzili się do mieszkania pierwsi właściciele.
W czym „tkwi sekret”? W minimalistycznej skandynawskiej aranżacji: białe ściany, drewniana ponadczasowa podłoga,niewielka ilość mebli (nowoczesna jest jedynie sofa z ikea), a także dobrym doborze dodatków – zdecydowano się na plakaty w czarnych ramkach, miękkie poduchy i narzuty.

Jeśli inwestujecie w nieruchomości w stolicy i szukacie prawnika do obsługi  inwestycji to warto sprawdzić ofertę kancelarii dybka.com.pl/adwokat_nieruchomosci_warszawa/
Kancelaria specjalizuje się w obsłudze nieruchomości oraz branżach pokrewnych, typu prawo budowlane, odszkodowania i rekompensaty, dzięki temu jest pewność, że pracujące tam osoby „znają się na rzeczy.
zdjęcia autorstwa reveny.se – umieszczone za zgodą autora

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.