Bez kategorii

Salon – pokój dzienny połączenie stylu klasycznego i minimalistycznego

Ten salon (pokój dzienny) to część ponad 100 metrowego mieszkania położonego w Szwecji.  Łączy on w swojej stylistyce wnętrze klasyczne i minimalistyczne. Pierwszy styl określają zdobienia, sztukateria, a minimalizm to głównie rozwaga w doborze dodatków i mebli.  Świetnie widać to na przykładzie ramy, która spełnia funkcje obrazka. Jest klasycznie zdobiona, pozłacana, ale bez grafiki czy obrazka w środku. We wnętrzu dominują jasne, stonowane barwy: jasnoszare ściany, brązowa podłoga. Mieszkanie położone jest w budynku przedwojennym, kiedy w architekturze wnętrz dominowało wysokie budownictwo (sufit), naturalne materiały (duże drewniane drzwi) i przestrzeń.

zobacz całe mieszkanie tutaj

4 komentarze

  • Lulu Home

    Idealny salon! Jest przepiękny, bardzo mi się podoba 🙂 Uwielbiam połączenie bieli, naturalnego drewna i szarości. A do tego duże okna – cudnie!

  • http://androidappdeveloper.pl

    Warto sobie salon połączyć z kuchnią to jest bardzo dobra opcja ja właśnie mam zamiar sobie tak zrobić jak tylko wyremontuje salon

  • Andrzej

    Mieszkanie dobre ale raczej dla osób starszych, dorosłych niż dla młodych, żywiołowych. Osobiście dodałbym tam tylko rolety białe, bez żadnych cech szczególnych, aby się nie wyróżniały, ale żeby w słoneczne dni można było normalnie korzystać z salonu, przeczytać ksiażkę czy włączyć telewizor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *