Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Studenckie życie w kawalerce Theresy

Theresa to 24-letnia studentka, która mieszka w Niemczech. Specjalnie dla Ikea udzieliła kilka rad, jak mądrze wykorzystać przestrzeń w kawalerce.1. Organizacja przedmiotów niezbędnych w domu, czyli jej materiałów do ​​nauki. Wszystkie książki i notatniki Teresa trzymana na regałych w tym wypadku Billy IKEA, a drobiazgi w pudełkach. Czyni to przestrzeń schludną, niezagraconą. 2. Mała garderoba. Theresa nienawidzi składanych ubrań i znalazła rozwiązanie – długi drążekdo powieszenia odzieży. Praktyczny sposób na garderobę na małej przestrzeni.3. Miksować style, mieszać stare z nowym. W centrum kawalrki znajduje się biurko, które zostało przerobione ze starego mebla.4. Oryginalne ozdoby. Theresa kolekcjonuje zabytkowe magazyny mody.
Co myślicie o kawalerce Theresy?
Nie od dziś wiadomo, że urządzić dużą przestrzeń potrafi prawie każdy, ale by kawalerka była ładna, wygodna i funkcjonalna, to już sztuka. Włśnie dlatego aranżacje małych przestrzeni ogląda się z większą uwagą.
źródło:
https://www.ikeafamilylive.com/

3 komentarze

  • Paula

    Nie zgodzę się z tym, że dużą przestrzeń umie urządzić prawie każdy. Wiadomo – pod względem funkcjonalności bardziej wymagające są maleńkie kawalerki. Z kolei, gdy mamy niewiele miejsca, wstawimy kanapę stolik, jakąś komodę, rzucimy dywan i już jest ok. Natomiast, gdy tych metrów kwadratowych jest trochę więcej, ten sam zestaw może sprawiać wrażenie pustki. Z kolei jeśli będziemy się bardzo starali tę pustkę zapełnić, to możemy niepotrzebnie pokój zagracić.
    Także moim zdaniem zarówno bardzo małe, jak i bardzo duże przestrzenie są wnętrzarskim wyzwaniem 😉
    PS. A w ogóle to mieszkanie mieszkaniem, ale spódnicę ma świetną! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *