Bez kategorii

Sypialnia – inspiracje, aranżacje – styl skandynawski

Sypialnia – inspiracje, aranżacje – styl skandynawski
W poszukiwaniu inspiracji jak urządzić swoją sypialnię warto rozważyć, czy nie zdecydować się na skandynawski styl. Oczywiście ten styl w aranżacji wnętrz, albo się lubi, albo nie. Nie można mu jednak przyznać, że w kilku aspektach jest niezastąpiony
jak urządzić sypialnię niewielkim kosztem, ale wyglądającą schludnie – wystarczy ograniczyć dobór mebli do minimum, odświeżyć podłogę (jeśli jest drewniana), pomalować ściany na biało i wprowadzić kilka kolorowych dodatków
jak ożywić i rozjaśnić małą sypialnię – tutaj także przychodzi z pomocą styl skandynawski, białe ściany, jasne meble, dużo słońca (brak zasłon)
Zdjęcia tej aranżacji pochodzą strony alvhemmakleri, czyli bardzo znanej szwedzkiej agencji nieruchomości, gdzie można zobaczyć świetne aranżacje mieszkań w skandynawskim stylu.

5 komentarzy

 • Irmelin

  Uwielbiam białe ściany, ale już mój ślubny nie, stąd u nas szarości:)
  Lubię też minimalizm, z którego znowu moja mama i teściowa też nie są zadowolone, bo jak tak bez witryny, bez stołu, fotela, bez zasłon, itd.itd.

 • Ilona

  Piękne, jasne i przestronne mieszkanie. Sypialnia bardzo fajna, ale ja wprowadziłabym doń nieco więcej kolorów, dla większego kontrastu;)

 • Dominika

  W stylu skandynawskim poduszki nie powinny być zielone, teraz są chyba seledynowe lub żółte, przepraszam ale na moim monitorze niedokładnie kolory widać. Wystrój bardzo przyjemny choć poduszki myślę że inny kolor byłby lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *