małe dwa pokoje aranżacja
Mieszkanie dwupokojowe

Szwedzkie dwupokojowe mieszkanie 41m2

 
 
Szwedzkie dwupokojowe mieszkanie 41m2 w stylu vintage. Mieszkanie nie ma nic wspólnego z nowoczesnością, za to klimat w nim panujący pozwala stwierdzić, że przedmioty są starsze niż 25 lat, zatem można już „mówić o vintage”.
Jednak trzeba przyznać, że wszystko idealnie do siebie pasuje, zachowuje urokliwy klimat. Ja obserwuję, że w dobie apartamentowców część osób świadomie wybiera taką stylistykę wnętrz, uważając, że jest to dobre środowisko do życia w przeciwieństwie do mieszkań jak z katalogu marketów budowlanych!
 
 
 

 

Szwedzkie dwupokojowe mieszkanie 41m2 w stylu vintage – lubicie takie wnętrza?

Jakie Wy lubicie wnętrza?  Dajcie znać w komentarzach. Według mnie najważniejsze jest przed podjęciem decyzji o remoncie zdecydować się jaki styl w aranżacji wnętrz najbardziej „trafia w nasze gusta” i konsekwentnie go stosować. Najwięcej „bałaganu” możemy stworzyć nieumiejętnie łącząc style i zagracając nasz dom.
To mieszkanie ma dwa pokoje: dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz małą sypialnię. Jak na skandynawskie mieszkanie łazienka jest  naprawdę porządnie wykonana, wielbiciele designu w stylu vintage docenią także takie elementy jak solidne drewniane drzwi zewnętrzne czy piękne duże drzwi balkonowe (także drewniane).

 

 

 

 

 

 

źródło zdjęć agencja  Fantastic Frank
photo by / from the website of the agency Fantastic Frank

16 komentarzy