DOM,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Tapeta ozdobna, w salonie, sypialni, a nawet kuchni?

 
Tapeta ozdobna, w salonie, sypialni, a nawet kuchni? Pewnie, że tak, bo dzięki niej możemy wypełnić i odmienić przestrzeń niemal każdego pomieszczenia, za rozsądną cenę.
Wystarczy kupić rolkę tapety, klej, przygotować podłoże i zmienić swoje pomieszczenie. Tapety mogą imitować drewniane panele, cegłę lub tworzyć kolorową przestrzeń dla dzieci. Co więcej nadaje się do każdego pomieszczenia, nawet kuchni. Można nakleić paski tapety pomiędzy szafkami dolnymi i wiszącymi, a by uchronić papierową strukturę warto rozważyć mocowanie szklanych paneli.

Zobaczcie inspiracje jak tapety zmieniają wnętrza. Obecnie bardzo modne jest zastosowanie tapety wyłącznie na jednej ścianie, szczególnie popularne w salonie czy sypialni za łóżkiem.
Spory wybór tapet znajdziecie na centrumtapet.pl/category/tapety-do-sypialni m.in wzory błyszczące glamour, nowoczesne czy dziecięce kreskówki czy motywy roślinne. Dostępne także tapety największych marek jak Versace, Joop czy Porsche pasujące do każdego pomieszczenia, nawet takiego w którym są niesprzyjające warunki dla takich ozdób czyli łazienka i kuchnia.

Alternatywą do ozdobienia ścian tapetą jest także pomalowanie ich w różnych kolorach, jak na zdjęciu poniżej. Ściany w kolorze zielonym, niebieskim i szarym w połączeniu z bilą tworzą unikalną kompozycję!
zdjęcia autorstwa / pochodzą ze strony (opublikowane za zgodą reveny.se)

33 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *