Bez kategorii

Wielkanocne dekoracje – design w domu

Wielkanocne dekoracje  są zdecydowanie radosne w żywych nasyconych barwach. Wszytko budzi się do życia, jest wiosennie, kolorowo. Często w dekoracji używa się motywu jajek, zajączka, żonkile, rzeżucha …  Przedstawiam kilka inspiracji i przy okazji życzę Wszystkim moim czytelnikom Wesołych  Świąt Wielkanocnych 2015 🙂

foto source

4 komentarze

 • Agata

  Fajny pomysł z tą ramką na drzwiach – trochę przypomina mi serial "Przyjaciele":) powinnaś jeszcze dać nam jakieś przepisy na Wielkanoc:)

 • Budzińska

  Każde święta bez dekoracji są takie jakieś puste. Dzięki nim zbiera się w domu odpowiednią atmosferę – czuć, że to święta.

 • Urządzanie wnętrz

  Zgadzam się z przedmówczynią, że święta bez kolorowych dekoracji są jakieś takie nijakie…Uwielbiam, jak wszystko dookoła przypomina radośnie o tym szczególnym czasie, zwłaszcza zaś jeśli chodzi o Wielkanoc – tak przyjemnie podkreślić dodatkowo, że wszystko budzi się do życia!

  Przyjemny blog, bardzo fajnie się go przegląda 🙂 pozdrawiam serdecznie i zapraszam gorąco do odwiedzin mojej strony : https://pomyslynawnetrze.wordpress.com :-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *