DOM,  Gadżety

Wielkomiejska architektura Berlina + konkurs Zalando Europejskie Stolice Mody – blog Codziennie Szczypta Designu

Berlin to miasto magiczne, dlaczego? Tu łączą się różne style, kultury i „miksuje” moda. Myślę, iż jest to zarówno  zasługa historii (podziału na część wschodnią – socjalistyczną i zachodnią – kapitalistyczną), jak i osób tu mieszkających, które są bardzo energiczne oraz otwarte na wszelkiego typu eksperymenty. Można tu spotkać osoby ubrane bardzo elegancko, oraz w ubrania typu „casual”, a nawet takie, które łączą te dwa style tworząc oryginalną „modę uliczną”. Architektura Berlina jest równie niesamowita jak jej mieszkańcy, w bliskiej odległości znajdują się nowoczesne biurowce i apartamenty oraz budynki z tzw. „wielkiej płyty”.
Oczarowana tym miastem postanowiłam wziąć udział w konkursie Zalando „Europejskie Stolice Mody”, a oczywistym wydał mi się wybór miasta mody.
Myślę, że w Berlinie wszystko jest dozwolone… Ja postanowiłam na swobodną stylizację, jednak wiem, że jest to jedynie część wszechobecnej mody w tym mieście.
Jeśli też chciałybyście zgłosić swój udział w tym konkursie lub przeczytać więcej o Europejskich Stolicach Mody to zapraszam na stronę: www.zalando.pl

Dodatkowo przygotowałam kolaż produktów do domu, gdyż to właśnie na nie uwielbiam patrzeć.
Wszystkie produkty można zakupić na www.zalando.pl

zdjęcia Berlina : Codziennie Szczypta Designu

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *