Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

30m2 wąski ekologiczny apartament – hotel Plus One Berlin

Wnętrze ma 30m2 i jest wykonane z produktów pochodzących z recyklingu. Jest dość wąski, a główną „gwiazdą” jest duże łóżko. Apartament jest częścią hotelu PlusOne, który znajduje się w Berlinie. Oryginalny, ekologiczny i ciekawy, ale mam wątpliwości, czy nadaje się „do życia codziennego”.

source

11 komentarzy

 • AniaMaKota :o)

  Uwielbiam kawalerki, tam trzeba wykazać się kreatywnością i naprawdę dobrze rozplanować każdy centymetr, kolory, szczegóły, detale itp. aby nie wyszedł schowek czy graciarnia do spania. Fajny pomysł, który na pierwsze wrażenie wygląda jak zbiór rzeczy z odzysku, totalny recykling w najprostszej postaci, ale jak się mu bliżej przyjrzymy, nie ma tam przypadkowości czy tandety, tylko sumiennie i konsekwentnie zaplanowana przestrzeń :o))) ze strefami do spania, gotowania, nauki lub pracy, świetny projekt -> jak się na niego patrzy to chce się tam wejść, położyć na łóżku, zapatrzeć w sufit i odpocząć.

 • Weronika

  Wygląda bardzo apetycznie, a ta samotna, nieodziana żarówka totalnie mnie zauroczyła:). Czy chciałabym tu żyć na co dzień? Nieszczególnie – a do tego, pewnie hotelowe ceny mnie nie nieco wydrenowały. Ale jako obrazek – naprawdę b. ciekawe.

 • cleo-inspire

  Do codziennego zycia nie, sypialnia z kuchnią? To chyba nie jest najlepsze rozwiązanie – ale opcja studencka czy wakacyjna – to juz jest rarytas:)

 • Violetta Jagodzińska

  Mnie również nie wydaje się, by to miejsce nadawało się do codziennej egzystencji. Jednak na weekend chętnie bym się tam zaszyła.

 • Magdalena Dudzic

  Jak na taką małą kawalerkę to dość duża łazienka. Świetna szyba prysznicowa. Poza tym dość ciekawie rozplanowana przestrzeń, można by było ją wykorzystać w tak częstych kawalerkach blokowych z wielkiej płyty. Nawet rury widać od kaloryfera 🙂 Dawno temu, miałam przez chwilkę takie mieszkanie. Przyznam jednak, że średnio mi się podoba to wnętrze. Ekologicznych mebli, dodatków jest ogromny wybór, z recyklingu również, a te tutaj jakoś do mnie nie przemawiają. Jednak intryguje mnie łóżko 🙂

 • Mała Mi

  😉 życie codzienne… hm… zależy dla kogo 🙂 dla singla pewnie tak 🙂 nawet dla pary… gorzej już z dzieckiem, ale jeśli się chce… poza tym, ludzie do tej pory żyją rodziną w jednym pokoju… pewnie gorzej umeblowanym…
  Bo to mieszkanie jest świetne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *