Bez kategorii

Apartament położony w Sztokholmie 154m2 (The apartment is located in Stockholm 154m2)- inspiracja jak urządzić mieszkanie i dom pełne oryginalnych dodatków

Apartament jest położony w Sztokholmie – Szwecja i ma 154m2 powierzchni. Przestrzeń jest typu otwartego tzw. „open space”. Wejście do mieszkania znajduje się bezpośrednio z ulicy (w naszym kraju rozwiązanie takie jest rzadko spotykane, częściej podobne lokale stanowią przestrzeń użytkową – punkty handlowe, usługowe lub gastronomiczne). Sypialnia urządzona jest w ciemnych kolorach (co nie jest często spotykane w stylu skandynawskim), mieszkanie posiada dodatkowe patio – taras. Niepowtarzalny klimat tworzą kolorowe dodatki, w tym designerskie krzesło Panton i lodówka Smeg.

 
 
 
 

6 komentarzy

 • Cleo-Inspire

  Mieszkanie bardzo artystyczne, z pomysłem. Choć przyznam, ze zaskoczyła mnie ta czern w sypialni, dość nietypowe dla skandynawskich wnętrz i sama nie wiem, czy potrafie się do niej przekonać.
  Co do reszty – pieknie wprowadzone kolory i jak wspomniałam czuć tu artystyczną dusze.
  Pozdrawiam cieplutko

 • Violetta Jagodzińska

  Kurcze – mam mieszane uczucia co do tego mieszkania. Zachwyca mnie przestrzeń, piękna roślinność na tarasie, ale… Jest dużo bieli, ale jak dla mnie nieco za dużo koloru.
  Sypialnia – ciekawa, nawet bardzo, bo inna niż wszystkie i taka konkretna.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *