Bez kategorii

Bateria zlewozmywakowa stojąca Cassino VerdeLine firmy Ferro

Bateria stojąca zlewozmywakowa posiada nie tylko walory funkcjonalne, ale także jest doskonałą ozdobą kuchennego blatu. Szczególnie w kuchniach minimalistycznych, design baterii może determinować wygląd okolicy zlewozmywaka. Jednak nie tylko wygląd się liczy, ale także użyteczność. Codziennie eksploatujemy naszą baterię kuchenną, zatem musi być wytrzymała i co za tym idzie dobrej jakości.
Warto także pomyśleć o tym czy jest ekologiczna. Pomyślcie ile wody codziennie zużywacie przygotowując posiłki  i napoje oraz zmywając po nich. Teraz w dobie smart consumer, czyli wyedukowanego konsumenta należy podejmować świadome decyzję, a rzeczy mieć mniej, ale lepszej jakości (oczywiście to tylko moje zdanie).
Wymaganiom moim sprostała bateria marki Ferro Cassino VerdeLine.
Jest ładna, elegancka i do tego ekologiczna. Na czym to polega? Woda wypływająca z baterii miesza się z powietrzem, dzięki temu leci szerokim strumieniem, ograniczającym zużycie wody o połowę (!). Oczywiście możemy także samodzielnie ustawić maksymalny wypływ ciepłej wody i dzięki temu kontrolować zużycie energii elektrycznej.
Idealna bateria dla ekologów i nie tylko.
Planowałam swoją baterię zamontować w aneksie kuchennym. Jednak obecnie zastanawiam się czy nie zmienić koncepcji i nie umieścić jej w łazience. W łazienkach świetnie sprawdzają się baterie kuchenne jeśli mamy „umywalki nablatowe”.
Mam szklaną umywalkę, więc bateria będzie idealna.
Ta, która jest tam obecnie została niestety zamontowana przez nieprofesjonalną ekipę, która podczas montażu baterię mocno porysowała. Ponadto bateria nie jest ekologiczna, a montując Cassino VerdeLine będę mogła zaoszczędzić na rachunkach.
Zobaczcie jak ładnie prezentuje się po wyjęciu z opakowania:

Poniżej „przymiarka” do aneksu kuchennego i umywalki. Przy okazji polecam zapoznać się z ofertą
Grupy Ferro
, która jest bardzo szeroka. Obecnie Grupa Ferro to już nowocześnie zarządzana grupa kapitałowa, ale ponad 20 lat firma Ferro była rodzinnym przedsiębiorstwem. Staram się także na zakupach być
patriotą i zawsze kupować produkty polskiego pochodzenia, jeśli mają zbliżone parametry i cenę do dobrej jakości produktów zagranicznych, do czego też Was zachęcam 🙂

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *