DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Betonowa misa marki „I Like Beton” – design do wnętrz

 
Betonowa misa i like beton luna
 
Nasze wnętrza wymagają odpowiednich dodatków. To one nadają styl, klimat i charakter aranżacji. Obecnie najmodniejsze style w dekorowaniu wnętrz to skandynawski, industrialny (loftowy), ale także klasyczny i nowoczesny.
W każdym z tych stylów (choć oczywiście bardzo się od siebie różnią) ważne są dobrej jakości naturalne materiały: drewno, szkło, tkaniny, a nawet beton i metal.
Obecnie na rynku dekoracji i aranżacji wnętrz jest naprawdę wiele świetnych firm produkujących dodatki
z naturalnych materiałów. Jedną z takich firm jest polska marka I Like Beton. W swojej ofercie ma dekoracyjne betonowe miski oraz lampy, o różnych kształtach, w kolorze i fakturze betonu, a także malowana na kolory: miedzi, złota czy srebra.

Miski sprawdzą się zarówno jako naczynie na owoce, a także inne ozdoby. Mogą stać się ozdobą barku, stołu czy blatu w kuchni. Ja mam miskę z kolekcji Luna otwarta struktura.

 
I like design betonowa misa
 
 
W moim mieszkaniu pełni ona rolę miski na świeże owoce, sprawdza się idealnie, bo jej podłużna i niezbyt wysoka, dzięki temu wszystkie owoce są ładnie wyeksponowane. Struktura naturalna sprawia, że każda miska jest jedyna w swoim rodzaju.
Każda miska marki I Like Beton jest starannie wykonana i zapakowana w ozdobne pudełko (ostatnie zdjęcie), dzięki temu może być to fajny prezent dla osoby lubiącej oryginalne gadżety do wnętrz!
 
Misa betonowa I like beton

 

 
Tak prezentuje się moja misa z kolekcji LUNA (otwarta struktura) wypełniona owocami. Kosztuje 169 zł. Myślę, że taki design pasuje także do minimalistycznych loftów. Beton współgra zarówno z drewnem, jaki szkłem czy metalem. Warto także polubić stronę marki na facebooku. Znajdziecie tam jeszcze więcej zdjęć z nowoczesnych aranżacji wnętrz.
 
Design do wnętrz
 

 

 
Poniżej miniatury innych mis oraz lampy betonowej z oferty marki I Like Beton, trzeba przyznać, że te
misy malowane na złoto robią wrażenie! Mam nadzieję, że na Was również!
 
Misa betonowa design
 
Misa betonowa I like beton

 

Betonowa misa

 

Misa betonowa
 
 
 

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *