Bez kategorii

Dekoracje – obrazy i grafiki

Dekoracje ścienne to przede wszystkim obrazy i grafiki, ale także tapety, zegary, półeczki, czy nawet tekstylia (zasłony, firanki itp.).

Jakie obrazy i grafiki są obecnie modne? Z pewnością te w minimalistycznym skandynawskim stylu (czyli czarne ramki, subtelne napisy). Ważna jest także kompozycja ułożona na ścianie, modny jest misz-masz czyli ramki różnych kolorów i rozmiarów (czerń można łączyć z bielą, złotem czy srebrem), a nasza kreatywność jest nieograniczona!  Kupując różne ramki i komponując w dowolny sposób, mamy pewność, że dekoracja naszej ściany będzie niepowtarzalna!
Jeśli zależy nam na efekcie, możemy także postawić na jeden obraz większych rozmiarów wykonany z płótna malarskiego, może być to reprodukcja bądź autorski pomysł np. młodego studenta Akademii Sztuk Pięknych!  Sporą dawkę obrazów i inspiracji znajdziecie np. na stronie na digitaldruk.pl/501-grafika-i-reprodukcje.
Ceny obrazów z oferty Digital Druk zaczynają się już od 19 zł. Można zakupić kompozycję jednoczęściową, ale także wieloczęściową. By nasza aranżacja była interesująca, a obrazy czy inne grafiki należycie wyeksponowane pamiętajmy, że panuje prosta zasada – „im mniej tym lepiej”.
Jeśli w pomieszczeniu jest już wiele ozdób to wystarczy powiesić na ścianach dekoracje w kolorze biało- czarnym, natomiast w bardzo stonowanej aranżacji kolorowy obraz może dać pożądany efekt „wow” 😏 czego wielu z nas bardzo by chciało!

zdjęcia / źródła 
1 – pinterest, 2 – simple-et-chic.de, 3- adorable-home.com,  4- passionshake.com, 5-shewearsfashion.com

7 komentarzy