Bez kategorii

Domowe biuro w skandynawskim stylu

Domowe biuro w zaaranżowane w skandynawskim stylu, czyli prostota i minimalizm. Jak mieszkańcy Skandynawii urządzają swoje miejsce do pracy? Przede wszystkim najważniejszy jest wybór odpowiedniego miejsca, czyli postawienie biurka przy oknie, tak by móc jak najdłużej korzystać z naturalnego światła.

Do biurka oczywiście należy dobrać odpowiednie krzesło, półeczki na drobiazgi czy dokumenty oraz lampkę. Zobaczcie inspiracje jak zaaranżować domowe biuro w skandynawskim stylu, które stanowią tylko część pomieszczenia, sypialni, pokoju dziennego czy nawet … przedpokoju.

Na tych aranżacjach wygląda na to, że domowe biuro jest jedynie używane okazjonalnie. Jeśli w tym miejscu spędzamy większość naszego zawodowego życia, to zdecydowanie warto kupić wygodniejsze meble biurowe. Zamiast ratanowego krzesła np. wygodny gabinetowy fotel obrotowy z oferty sklepu ergoExpert. Do biurka dokupić szafkę na kółkach, która przy pracy może okazać się niezwykle praktyczna. Jeśli wszystko przemyślimy, to design naszego domowego biura pomimo zakupienia mebli biurowych, wcale nie musi być „ciężki” i wyglądać jak jedno z boksów w biurowcu. Nadal może pozostać lekką, skandynawską aranżacją jak na tych zdjęciach 😉

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *