DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Dekoracje w pokoju dziecka

W pokoju dziecka jak we wszystkich pomieszczeniach oczywistym jest, że dekoracje odgrywają niezwykle
istotną rolę. Jednak pokój zarówno maluchów jak i nastolatka to dość specyficzna przestrzeń, często pełno w nim różnych przedmiotów, takich jak zabawek, książeczek czy gier. Im człowiek młodszy, tym często trudniej utrzymać mu porządek w przestrzeni, w której żyje. Dekoracje mogą stać się wtedy częścią
wielkiego chaosu, ale jest sposób na to, aby ozdobić pokój dziecka bez potrzeby sprzątania dodatkowych przedmiotów (przez rodziców) – naklejki ścienne do pokoju dziecięcego.
Naklejki mogą być zarówno na ścianę, jak i drzwi czy komputer. Mogą pełnić rolę tylko dekoracyjną, albo także praktyczną: jak miarka wzrostu czy tablica kredowa. Szeroki wybór takich produktów oferuje sklep internetowy Tenstickers.pl (część oferty można zobaczyć na zdjęciach).
Wszystkie naklejki z oferty sklepu zostały wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, dlatego bez obaw można je wielokrotnie naklejać i odklejać. Nie pozostaną na powierzchniach ślady kleju.
Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego jako produkt spersonalizowany
Naklejki są w różnych kolorach, kształtach, wzorach i rozmiarach. Można dobrać pasujące dekoracje zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Są nawet wzory spersonalizowane z imieniem dziecka.
W ofercie sklepu są zarówno modne motywy gwiazdek, jak i takie kojarzące się z „typową aranżacją pokoju dziecka”, czyli bajkowe postaci. Naklejkami możesz dekorować ściany, meble, okna czy drzwi, ale także można je nawet przykleić na tablet czy w późniejszym wieku laptop dziecka! (jak na ostatnim zdjęciu)

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego to także świetny pomysł na szybkie odmienienie wystrój pokoju dziecięcego czy przearanżowanie pustej i nudnej ściany! Naklejki na ścianę dla dzieci to prosty i efektowny sposób, by zmienić aranżację wnętrza bez ponoszenia wysokich kosztów. Wystarczy zamówić
odpowiedni wymiar, przykleić na ścianę, czy nawet meble, lustro, okno czy drzwi i już pokój dziecka zyskuję nową aranżację!

67 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *