DOM,  Gadżety

Dodatki do wnętrz – aranżacja, inspiracja, design

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife
Dodatki we wnętrzu tworzą jego klimat! Jeśli chcemy mieć klasyczny design w aranżacji wnętrz wtedy wybieramy stonowane kolory, a jak chcemy zaszaleć to decydujemy się na jaskrawe barwy: czerwień, zieleń czy niebieski świetnie wypełnią nasze mieszkanie!
Szyk w naszym salonie, sypialni czy gabinecie zawsze wprowadzi kolor czarny, a biel skandynawski klimat. Dodatki w tych barwach znajdziecie na stronie Westwing. Jeśli nie znacie jeszcze strony Westwing, to klub zakupowy gdzie po zarejestrowaniu można przeglądać produkty. Co ważne w kolorowych kampaniach, zakupione produkty zostaną wysłane do 3 dni roboczych, czasem na designerskie dodatki trzeba czekać bardzo długo, ale warto!
Natomiast jest też WestwingNow czyli internetowy sklep z wyposażeniem wnętrz, ze stałym asortymentem. Znajdziecie w nim produkty najlepszych światowych marek, uporządkowane według kategorii. A większość produktów z dostawą w krótkim czasie – od 2-4 dni!
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlifehttps://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

81 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *