DOM,  Gadżety

Domowe biuro laminator marki Leitz jako kreatywny sposób na stworzenie dekoracji do wnętrz

Nasz dom to miejsce, w którym funkcjonujemy: wypoczywamy, gotujemy, bawimy się, śmiejemy, ale też coraz częściej pracujemy. Aby wnętrze było funkcjonalne każde pomieszczenie musi być odpowiednio zaprojektowane i wyposażone zarówno w ładne jak i użyteczne meble i sprzęty.
Oczywiście te same zasady aranżacji dotyczą zarówno salonu, sypialni, kuchni, jak i pomieszczenia, w
którym coraz częściej funkcjonujemy tj. domowego biura. Nie ma znaczenia, czy wygospodarowaliśmy dla tej przestrzeni oddzielne pomieszczenie, czy tylko tzw. „kącik do pracy”.
Domowe biuro warto zapatrzeć w wygodne krzesło, odpowiednie biurko, jak i ciekawe i praktyczne dodatki.  Taka właśnie jest seria akcesoriów biurowych znanej marki Leitz o dużo znaczącej nazwie WOW, która  nadaje unikalny  styl w domowym biurze dzięki metalizującym kolorom (dostępne m.in. stonowane  kolory jak szary oraz te bardziej odważne jak amarant, zieleń czy błękit).
Na szczególną uwagę zasługuje laminator tej marki. Jest to urządzenie bardzo proste i skuteczne w obsłudze. Po co nam laminator do domowego użytku?
Jest niezbędny do tego, aby przedłużyć żywotność dokumentów, czy nadać im niepowtarzalny wygląd. Dla mnie to rewelacyjny pomysł na „usztywnienie” zdjęć z domowej drukarki, ale może być pomocny także w kuchni na przykład do wyeksponowania ulubionych przepisów, planów dnia czy do nawet jako element ułatwiający edukację – zalaminowana tabliczka mnożenia czy najtrudniejsze frazy z języka obcego zdecydowanie dłużej zapadną w pamięć najmłodszych domowników, a wiadomo, że większość z nas doskonale uczy się poprzez obserwację!
Ja chciałabym Wam pokazać jak z prostych wzorów wydrukowanych z przeglądarki internetowej stworzyłam nowy klosz do lampki nocnej (wzór w modny zygzak, zdjęcia 2-6 , dekoracje / stojaki z świeczkami w gwiazdki (zdjęcia 7-15) oraz zalaminowałam swoje zdjęcia z ostatnich wakacji (zdjęcia 16-20), które ozdobiły tablicę magnetyczną. Pamiętajmy jednak, że to bezproblemowe urządzenie może stworzyć nam także inne kreatywne dekoracje (szczególnie na przyjęcia w ogrodzie, zalaminowane np. mogą być wizytówki z imionami gości)!
Urządzenie marki Leitz jest proste w obsłudze i zwyczajnie ładne. Do wyboru kilka kolorów, zgodnych z
najnowszymi trendami! Laminować można po krótkim nagrzaniu urządzenia co trwa ok. 3 minut (gotowość do pracy sygnalizowane sygnałem dźwiękowym i zieloną diodą – lampką LED).

Nie pobiera dużo energii, automatycznie wyłącza się po 30 minutach gdy jest nieużywany – ważna informacja dla zapominalskich!
Jak obsłużyć urządzenie? Wystarczy włożyć pomiędzy folie (dostępne w zestawie z laminatorem, grubość od 80 do 125 mikronów) wybrane zdjęcie, wydruk, dokument czy inne ozdoby według naszej kreatywności! Następnie umieścić całość (przygotowaną folię wraz z „zawartością” w urządzeniu), przyłożyć, laminator automatycznie przesunie to co zostało w nim umieszczone i gotowe!
Laminacja jednego dokumentu o grubości 80 mikronów zajmuje  jedynie ok. 60 sekund! Po tym warto położyć efekt naszej pracy na minutę na gładkiej powierzchni i można już wieszać!
Warto zapoznać się z całą kolekcją WOW marki Leitz. Posiadam także tytanowe nożyczki z tej serii są świetnie wykonane, ale dostępne są inne niezbędne produkty do domowego biura, jak segregatory, pojemniki na dokumenty, al. Także takie gadżety jak minigłośnik czy piórnik z ładowarką!

41 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *