DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Drewniane łóżko – mebel na lata za rozsądną cenę

 
http://www.beds.pl/ 
 
Łóżko i wygodny materac to bardzo „istotny duet” w naszym domu. To czy się wyśpimy i zregenerujemy siły w ciągu nocy zależy od tego jak rozpoczniemy kolejny dzień. Biorąc po uwagę, że w ciągu całego życia człowiek statystycznie śpi 26 lat (!) nie ma co oszczędzać na zakupie tego praktycznego mebla.
Wiadomo, że materac musi być wygodny oraz dostosowany do naszego organizmu. A co z łóżkiem, czy wybór ramy jest aż tak istotny?
Zdecydowanie tak. Po pierwsze rama (i stelaż podtrzymujący materac) muszą być solidne, by utrzymać ciężar śpiących osób.
Najlepszy materiał  z którego może być zrobione łóżko – to lite drewno, dębowe lub bukowe! Drewno to materiał naturalny, nie zawiera szkodliwych substancji które mogą znaleźć się w meblach plastikowych czy
metalowych (szkodliwe barwniki, ftalany itp.), nie powoduje alergii.  Jest to materiał wytrzymały i może nam służyć przez wiele lat. Możemy po kilku sezonach przemalować nasze łóżko i zupełnie zmienić wygląd naszej sypialni lub konserwować środkami pielęgnującymi i nabłyszczającymi, by dłużej zachowało swój pierwotny stan!
 
http://www.beds.pl/
 
Drewno to materiał naturalny, zatem też ekologiczny.
Jego solidność to także przejaw ekologii, jeśli nie zmieniamy łóżka co kilka,
długich sezonów to nie produkujemy odpadów. Drewno można także poddać procesowi recyclingu.
Co więcej taka rama jest ponadczasowa, uniwersalna – nie znudzi się Wam tak szybko jak meble tapicerowane. Bardzo modne są teraz łóżka z ramą i oparciem pikowanym typu „glamour” – ładne i praktyczne! Drewno nie chłonie zapachów, ani kurzu. Na co dzień wystarczy przecierać je zwilżoną szmatką.
Jeśli jesteście na etapie poszukiwania mebli do sypialni to koniecznie sprawdźcie ofertę marki www.beds.pl I niech Was nie zmyli nazwa, to polski producent z wieloletnim doświadczeniem. Kupując meble marki beds.pl macie pewność pochodzenia drewna, łóżka krótko czekają na swoich nabywców, nie przemierzają tysięcy kilometrów w kontenerach (jak produkty wytwarzane na Dalekim Wschodzie, które mogą zwilgotnieć lub zostać opryskane trującymi dla ludzi chemicznymi substancjami, które mają zapobiec zniszczeniu produktu podczas transportu!).
Czyli kupując najlepszy polski  produkt, można wesprzeć także rodzimy biznes!
 
http://www.beds.pl/
 
 
Co więcej ceny takich łóżek nie są wcale takie wysokie. Ceny ram zaczynają się już od 700 zł i wraz ze stelażem, nawet z tej górnej półki,
raczej nie przekraczają kwoty 1500zł.
Oczywiście zależy od wybranego wzoru, bo wielbiciele unikatowych drewnianych kształtów mogą znaleźć coś w cenach znacznie wyższych!
Dla oszczędnych i lubiących dobrze kupić – marka Beds sprzedaje pojedyncze sztuki łóżek na aukcjach internetowych, zatem solidny mebel z litego drewna – można kupić w niesłychanie korzystnych cenach.
Zobaczcie przykładowe produkty z oferty tej marki:
 
http://www.beds.pl/

http://www.beds.pl/
http://www.beds.pl/
http://www.beds.pl/

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *