Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Dwupokojowe mieszkanie – styl skandynawski, cegła, jasne wnętrze

Dwupokojowe mieszkanie w stylu skandynawskim. Pokój dzienny ma pomalowane na szary kolor ściany, beżową sofę, duży plakat z wizerunkiem kobiety oraz skórzany pikowany fotel. Okna ozdabiają rolety rzymskie, co nie jest często spotykanym rozwiązaniem w skandynawskich aranżacjach.

Kuchnia to stosunkowo przestronne pomieszczenie z ceglaną ścianą (na wysokości części jadalnianej), w kuchni znalazło się także miejsce na pralkę i wyspę kuchenną. Sypialnia nie jest duża, za to można z niej wyjść na przyjemny balkon i napić się porannej kawy przy stoliku. Całe aranżacja pomimo kilku kolorów jest jasna (większość z nich jest w najjaśniejszych odcieniach, bielona podłoga w kuchni i salonie) i przestronna.

zdjęcia blog.bannhadep.com
Reklama

$mntvConfig({’id’: 3,’cpid’:45})

Jeden komentarz

  • Paula

    Zawsze podobały mi się te jasne mieszkania, utrzymane w podobnej kolorystyce (a raczej braku kolorystyki :P), czyli głównie w bieli, czerni i szarości. I przez długi czas myślałam, że właśnie tak będę urządzać swoje wnętrze. Ale ostatnio coraz bardziej przekonuje się do tego, że nie mogłabym żyć w takim wnętrzach, no aż się prosi o dodanie intensywnej barwy tu i tam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *