Mieszkanie dwupokojowe

Skandynawskie dwupokojowe mieszkanie 47m2

Skandynawskie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2.

Wnętrze to pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Mieszkanie jest jasne, przestronne i przytulne. Myślę, że może spodobać się wielu osobom pomimo, że jest to tzw. „mieszkanie przechodnie”.
Pokój dzienny to szara tapicerowana sofa, naprzeciw niej powieszono obrazki i postawiono dwa fotele z przeźroczystego tworzywa, pomiędzy postawiono czarny stolik, a na nim książki i kwiaty.

Aneks kuchenny nie jest duży, ale myślę, że niczego w nim nie brakuje tj. białe szafki kuchenne, znalazło się nawet miejsce na  kuchenną wyspę i dwa wysokie krzesła a’la barowe. Sprzęty AGD – okap i zmywaka aluminiowe.
Mieszkanie z przewagą bieli: ściany, bielowa drewniana podłoga z czarnymi dodatkami. W mieszkaniu nie  ma telewizora, za to są dwa komputery iMac oraz laptop Aplle.
Co typowe dla skandynawskich aranżacji okna są prawie nie osłonięte na co dzień, do wnętrza wpada jak najwięcej dziennego światła i odbijając się od bieli w pomieszczeniu optycznie powiększa przestrzeń.
zdjęcia alvhemmakleri.se

3 komentarze

  • Paula

    Mieszkanie jest bardzo ładne, stylowe i wygląda na dość funkcjonalnie urządzone, ale moja miłość do kolorów przy oglądaniu tych zdjęć wybuchła nowym ogniem i już znalazła parę miejsc, gdzie można by dodać odrobinę barw 😀 (A pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu byłam pewna, że w moim domu będą tylko trzy kolory – właśnie biały, czarny i szary ;))

  • Marta

    Skandynawski klimat w pełnej krasie:) Piękne mieszkanie. Podoba mi się niemalże wszystko, poza hokerami przy kuchennej wysepce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *