Bez kategorii

Dwupoziomowe skandynawskie mieszkanie

Skandynawskie mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 96m2.  Wysoki pokój dzienny z dużymi oknami oraz ściną wypełnioną do sufitu półkami z książkami. 
Na pierwszym poziomie pokój dzienny, z którego wychodzi się na taras, sypialnia (z której także wychodzi się na taras), kuchnia oraz łazienka. Na drugim poziomie sypialnia i łazienka oraz taras.
Głównym atutem mieszkania są aż trzy tarasy (!) z widokiem na szwedzką stolicę oraz fenomenalny wysoki salon!

Skandynawski design czyli jasne ściany, beżowa podłoga i minimalistyczny wystój. Najbardziej „osobliwa” jest lampa w salonie. Łazienki w kolorach beżowych i szarych, raczej w „ekonomicznych wersjach”. Mieszkanie położone na czwartym i piątym piętrze budynku.

 

zdjęcia alvhemmakleri.se

3 komentarze

  • Paula

    Spore to mieszkanie, niewiele mniejsze niż mój dom 😀 Najbardziej zauroczyły mnie sypialnie – są proste i przytulne. Głównym atutem salonu jest ta ściana zabudowana regałami – chciałabym coś takiego u siebie, tylko brakuje mi wysokości. Natomiast łazienki, nie ma co ukrywać, są po prostu paskudne 😛 Ale z tego co ostatnio czytałam, często właśnie łazienki we wnętrzach skandynawskich, są potraktowane trochę po macoszemu i raczej nie zachwycają.

  • Prosto z wnętrza

    Podoba mi się sypialnia- prosta, jasna z bardzo przyjemnym tarasem. Regał w salonie wyłożony książkami także na plus. Widać, że miejsce jest zamieszkałe i żyje i że w końcu ktoś czyta książki:)Bo ostatnio jakoś mało ich widzę we wnętrzach, albo są tak skrupulatnie ukryte. Pozdrawiam

  • Kamil

    Bardzo praktyczne schody do mieszkania, zajmują mało miejsca. Problem pojawia się jedynie wtedy, gdy muszą z nich korzystać dzieci 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *