DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Efekt lustra w kuchni – bo w kuchni oprócz wnętrza liczy się człowiek

Sprzęty kuchenne w oczywisty sposób zdobią naszą kuchnię. Oprócz tego muszą spełniać także funkcje praktyczne. Najlepiej by były dopasowane do siebie, energooszczędne i designerskie. To wszystko, a także efekt lustra w kuchni możemy znaleźć w nowej kolekcji Gorenje by starck.
Efekt lustra podkreśla, że sprzęty są wysokiej jakości i zamknięte są w nich innowacyjne technologie! Taki design pasuje zarówno do wnętrz w stylu loftowym, nowoczesnym, jak i klasycznym.
Zresztą samo zestawienie nazwiska projektanta – Stark i marki Gorenje dla każdego, ktochoć trochę interesuje się designem może sugerować, że tego duetu nie można pominąć! Jeśli nie kojarzycie designera Philippe Starck’a, to z pewnością kojarzycie wyciskacz do cytrusów, czy plastikowe krzesła a’la Ludwik- to właśnie jego projekty!
Sam designer o swojej pracy przy tym projekcie mówi tak: „Przy projektowaniu kolekcji Gorenje by Stark musiałem się zmierzyć z kilkoma paradoksami”. (…) „ Z jednej strony chcesz produktu, który współpracuje z inteligentnymi technologiami, ale z drugiej nie chcesz, żeby to wyglądało jak wnętrze statku kosmicznego, no bo przecież nie mieszkasz w kosmosie (…) W końcu zdecydowałem się krążyć wokół
absolutnego minimum i zrobić wszystko co możliwe najmniejszą ilością designu.
Tak, by całą  wolną przestrzeń pozostawić do komfortowego urządzania domownikom. Efekt lustra pozwala, by wnętrze odzwierciedlało ich osobowość, ich wnętrza, ich styl życia. Od siebie dodałem tylko iskrę koloru.” I właśnie taka jest ta linia – efekt  lustra w kuchni łączy dwa aspekty: nowoczesne sprzęty i człowieka, który użytkuje to wnętrze!
Z pewnością spodoba się też domowym gospodyniom, które przygotowując posiłek dla całej rodziny, cały czas mogą kontrolować swój wygląd 🙂
Kolekcja składa się z niezbędnych sprzętów AGD  m.in. piekarnik, okap, lodówka, płyta czy podgrzewana szuflada.  Sprosta gustom najbardziej wymagającego klienta! Idealnie pasuje do wnętrz nowoczesnych apartamentów,  loftów, jak i willi! Dzięki wysokiej jakości, oraz ich minimalistycznemu designowi te sprzęty przez długie mogą służyć w naszej kuchni! Więcej szczegółów znajdziecie na HomeSquare.

221 komentarzy