Bez kategorii

Granatowa ściana w sypialni

Granatowa ściana w sypialni czyli propozycja dla osób, które lubią nietuzinkowe aranżacje! Zdecydowane kolory są „jakieś”, dlatego mają dużo zwolenników, jak i przeciwników! Jedno jest pewne, takie kolory wywołują emocje. Są tak samo ładne, jak i trudne w aranżacji.
W tej sypialni, aby zapobiec błędom aranżacyjnym granatowe ściany połączono z białymi i drewnianymi meblami, jednak zwróćcie uwagę, że meble są także osobliwe, zdobione, z charakterem. Takie same są obrazki nad łóżkiem, być może to rodzinna pamiątka lub „wygrzebane” z antykwariatu. Lubicie taki unikatowy styl?

źródło zdjęć agencja 55kvadrat.se /fotograf Anders Bergstedt (zamieszczone za uprzednią zgodą)
photo by / from the website of the agency 55kvadrat.se
photographer  Anders Bergstedt

4 komentarze

 • Lulu Home

  Ostatnio granat we wnętrzach i wszelkie odcienie błękitu tryumfują! I dobrze bo też je uwielbiam, są takie świeże i tajemnicze, trochę w klimacie hamptons, a lato już tuż tuż, więc myślę że warto pomyśleć o granatowej ścianie, sypialnia to dobry wybór!
  Pozdrawiam!

 • Edyta

  Kolorowe ściany potrafią zdziałać tak wiele w pomieszczeniu. Oczywiście należy dopasować kolor do całości ale w tym przypadku granat pasuje idealnie. Cała sypialna jest urządzona rewelacyjnie.

 • Iwona

  Granatowa ściana do sypialni idealnie pasuje, nadaje klimat i sprawia, że można w niej odpocząć. Ten kolor zachęcił mnie na mały remont w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *