Bez kategorii

Jak urządzić duży salon z aneksem kuchennym – wnętrza nowoczesne

Jak urządzić duży salon w stylu nowoczesnym ?  Może właśnie tak. Wnętrze to kombinacja kilku kolorów: białego, koloru drewna – beżowego, szarego i dodającego energii turkusu. To pomieszczenie jest częścią 100 – metrowego apartamentu znajdującego się w Moskwie.  Atutem jest niewątpliwe duża kanapa, na której pomieści się cała rodzina i ciekawie „odgrodzona” jadalnia. Wnętrze jest bardzo „dopracowane”, co można zauważyć na suficie (elementy drewniane, dobrze rozplanowane oświetlenie). W meblach (nie wiem czy słusznie), ale rozpoznaje popularny sklep IKEA (krzesła i szafka zabudowana w jadalni). Fajnym pomysłem jest zasłonienie okien roletami rzymskimi. Jednak dla mnie wnętrze to jest tak idealne, że aż nudne. Nie zrozumcie mnie źle, ale czasem wolę „bałagan” kilku osobistych rzeczy, które zawsze są na aranżacjach wnętrz typu skandynawskiego. A jakie styl we wnętrzach Wy preferujecie?

7 komentarzy

  • Design For Life

   Lubię oglądać różne wnętrza i takie też pokazywać. Wydaje mi się, że "konstruktywna krytyka" nas rozwija, nawet w wnętrzarskim guście 🙂 Pozdrawiam

 • Agata

  Ja także uważam, że takie nowoczesne wnętrza są zawsze "poprawne" ale często brak w nich "żywego ducha". Fajny jest ten element ze sklejki (chyba to jest taka gięta sklejka?) Ja jednak wolę wnętrza gdzie stare łączy się z nowym i top design z ręczną robótką:))) Pokazuj różne przestrzenie, nawet te które nie są do końca w Twoim guście!

 • Gosia

  Bardzo fajnie prezentuje się to połączenie salonu z aneksem. Szczególnie ten turkus dodaje niesamowite energii całej aranżacji. Dla mnie super.

 • Radosław Górski

  Niestety nie mogę się z Panią zgodzić w jednej ważnej kwestii. Wstawienie wielkiej kanapy w narożnik dużego wnętrza, to przejaw braku pomysłu. Ponad to kanapa zasłania dojście do okna. To najsłabszy punkt tego wnętrza.
  Turkus ożywia to wnętrze i jest zdecydowanie na plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *