DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Jak urzadzić mieszkanie w skandynawskim stylu – blog o wnętrzach

Jak urządzić mieszkanie w skandynawskim stylu ? Może właśnie tak, czyli tworząc klasyczną bazę (kolorystyczną i wzorniczą) wzbogacając ją jedynie kolorowymi dodatkami. W tym wnętrzu jedynym „szaleństwem” jest tapeta w przedpokoju, na której można pisać kredą. Wnętrzu nadają charakteru kolorowe dodatki (poduszki, książki, kwiatki, a w kuchni nawet jedzenie).

12 komentarzy

 • LittleHomeInspiration

  biała baza i możliwość wyboru dodatków to jest jeden z głównych powodów moje miłości do stylu skandynawskiego ! mieszkanie bajka 🙂
  pozdrawiam serdecznie,

 • Gilda

  Podoba mi się ten styl jednak brakuje mi tutaj jakiejś klimatycznej zasłony. Coś co by wypełniło całość w salonie. Np biało turkusowe 🙂 Poza tym i tak jest pięknie!

 • Ola Zebra

  Strasznie Ci dziękuję za tą inspirację… ściana przy wejściu z farbą tablicową jest genialna… moja siostra urządza właśnie mieszkanie i to będzie strzał w 10 😉

 • Anna K.

  Cenie styl skandynawski za prostotę i uniwersalność. Ja osobiście lubię kolory we wnętrzach, ale styl skandynawski coraz bardziej mnie zachwyca. Bardzo fajne mieszkanie zaprezentowałaś 🙂 W takich wnętrzach łatwo i szybko można coś zmienić. Pozdrawiam i dziękuję za wizytę u mnie 🙂 Zapraszam częściej, będzie mi bardzo miło :))

 • Zaczarowany Ołówek

  Skandynawskie wnetrza coraz bardziej mi się podobaja. Są zupełnym przeciwieństwem ciagle modnych ciemnych kolorów. A salon jak zz tych zdjęć to szczyt moich marzeń:)

 • Stolpaw

  Ta czarna ściana z możliwością pisania po niej kredą jest genialnym pomysłem! Dla osób czy rodzin pracujących/wychodzących w różnych porach dnia idealna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *