Gadżety

Jak urządzić nowoczesne biuro – pracownia architektoniczna (Hiszpania)

 

 

 

To nowoczesne biuro – pracownia architektoniczna znajduje się w Hiszpanii. Jest urządzone w minimalistycznym stylu. W celu zachowania porządku umieszczono w biurze pojemne szafy. Dodatkowym atutem jest taras, by w przerwie od pracy odprężyć się. Wnętrze wyposażone jest w aneks kuchenny oraz łazienkę, w której (nietypowo jak na biuro) jest nawet wanna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto source

Aranżacja nowoczesnego biura, sypialni, pokoju dziecka więcej na blogu wnętrzarskim – Szyczpta Designu

7 komentarzy

 • Vizer

  Doskonała aranżacja biura. Styl i prostota, która sprzyja skupieniu w pracy. Świetne wykorzystanie motywu cegły, która ociepla klimat. Gratuluję twórcy projektu:)

 • Aneta Kęsik

  Bardzo fajnie urządzone. Nie widać, aby wnętrze było przeznaczone tylko do pracy. Podoba mi się ten styl. Akurat tam, gdzie wykonuje się obowiązki powinno być jasno, by mieć zapał i energię do siedzenia przed komputerem.

 • WeremczukDetektywi

  Nowoczesne biura nie wyglądają już jak biura, ale mają bardziej domowe warunki. Ja bym się lepiej czuł w takim miejscu pracy. Oświetlenie to podstawa dla mnie. Zmęczony wzrok to rzecz gorsza od przemęczenia ogólnego.

 • Natalia

  Idealna przestrzeń do pracy. Agencja marketingowa w takim miejscu byłaby strzałem w dziesiątkę. Miejsce, w którym kreatywność można brać całymi garściami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *