Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Kawalerka 28m2 – mieszkanie o nietypowym kształcie

Nietypowy kształt mieszkania i powierzchnia 28m2, czy takie wnętrze “da się urządzić”? Pewnie, że tak. Spójrzcie na tą aranżację!

Otwarta przestrzeń, jasne kolory i dodatkowy atut przestronny taras, taka właśnie jest ta skandynawska kawalerka!

Nietypowa kawalerka 28m2 jaka aranżacja?

Co takiego “nietypowego” jest w tym mieszkaniu? Poniżej można zobaczyć na planie jakie kształt ma ten lokal. Sprytna aranżacja rozwiązała ten problem. Tam gdzie jest mniej miejsca rozlokowano łóżko, w większej części mieszkania część dzienną, sofę, komodę i telewizor.

Zaaranżowana w skandynawskim stylu, idealnym przy małej powierzchni. Białe ściany i szafki kuchenne, podłoga w kolorze drewna i minimalna ilość mebli i dekoracji.

Stworzono bardzo przyjemną przestrzeń dla osoby mieszkającej samotnie lub w parze. Można zachwycić się widokiem, a każdemu kto planuje właśnie kupić mieszkanie w Szwecji zdradzę “sekret”, że jest na sprzedaż od agencji nieruchomości Reveny.se.

Jak wygląda łazienka w “nietypowej” kawalerce?

Łazienka ponadczasowa, w bieli, a wszystko co nie znalazło się w niej (jak pralka) zostało sprytnie schowane za szafką w “przedpokoju”.

Łazienka wyposażona w minimum przedmiotów i sprzętów: szklaną kabinę prysznicową (bez modnej deszczownicy), klasyczny sedes, szafkę z umywalką i baterią oraz szafkę z lustrem.

7 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *