DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Komoda Malm aranżacje

Komoda Malm marki IKEA czy ktoś z Was nie zna tego modelu? Komody są dostępne w kilku kolorach i rozmiarach. Jedni ich nienawidzą, często za „powtarzalność” i nudę, drudzy kochają za uniwersalność i prostotę. Zdarza się, że komody występują także w kosztowych designerskich aranżacjach.

Modele podobne do serii MALM mają także inne sieciówki np. JYSK oraz dostępne są na pośród polskich producentów, do kupienia m.in. na portalu Allegro.

Komody te nadają się do wielu pomieszczeń m.in. pokoju dziecka, sypialni, przedpokoju czy nawet garderoby. Mogą także pełnić funkcję szafki Rtv – zawieszając nad nią telewizor.

Komody są także „personalizowane przez sowich właścicieli.

Spójrzcie sami jak ozdobić swoją komodę MALM?

Można ozdobić część elementów złotą okleiną, czy wybrać  kolor biały tego modelu,  a na nim nakleić krople deszczu. Pomysłów jest sporo, spójrzcie na te zebrane przeze mnie?

A Wy lubicie takie komody, mieliście w swoim domu? Jeśli tak to podzielcie się przemyśleniami, gdzie kupiliście i czy jesteście zadowoleni z wyboru …

3 komentarze

  • Karina

    Też mam tę komedę i bardzo zależało mi na tym, aby zapełnić przestrzeń nad nią, na ścianie, zdecydowałam się na ścianę z mchu od Juko i z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona!

  • ZuzannaS

    Super jest ta komoda. Bardzo wpasowuje się w mój gust. W dodatku sprawa wrażenie ustawnej i pojemnej. Wpasowałaby się w nie jedne wnętrze. Aranżacje zaproponowane w poście są przepiękne. Robią wrażenie.

  • piłka sklep

    bardzo fajne komody, myślę, że mogą nadać się do każdego mieszkania. Ja ostatio myślałam nad kupnem nowej. Musze powiedzieć, że zainspirowałaś mnie tym postem. Wspaniałe są te komody i chyba jakąś wybiorę dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *