DOM,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie 64m2 aranżacja

Mieszkanie o powierzchni 64m2 zaaranżowane w stylu skandynawskim. Wnętrze składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz korytarza.

Na szczególną uwagę zasługują dekoracje stworzone z kolorowych okładek książek oraz pasujące (w tym samym charakterze) wielobarwne grafiki.

Mieszkanie 64m2 aranżacja

W sypialnia pomalowano ściany ciemnoszarą farbą. Mebli jest niewiele. Jest jednak to co najważniejsze w sypialni: duże łóżko, a także regał pełniący funkcję biurka, na którym postawiono komputer marki Apple.

Mieszkanie 64m2 aranżacja

Łazienka w „ekonomicznym wydaniu”, jak przystało na skandynawskie aranżacje. Jednak utrzymana w minimalistycznym stylu, dzięki temu oraz kilku ciekawym dodatkom stworzono przyjemne miejsce do życia.

zdjęcia autorstwa / zamieszczone  we współpracy z agencją reveny.se

6 komentarzy

 • odpluskwianie

  piękna kuchnia 🙂 strasznie podobają mi się te fronty 🙂 no i oczywiście sypialnia też w moim stylu 🙂

 • Miriam

  Salon mi się bardzo podoba. Jasne barwy ścian z tymi kolorowymi akcentami – klasa! Nie jestem przekonana co do sypialni, ten kolor ścian trochę ponury. Nie wiem, czy nie podpiąć tego bardziej pod retro niż pod styl skandynawski, no ale może się mylę. 🙂

 • Julia Niebo

  Bardzo ładne mieszkanie. Ciemne kolory mówią nam o drobnych elementach stylu angielskiego. Genialnie do salonu pasowałaby kanapa wykonana z weluru lub prawidzwej skóry. W zamieszczonym linku pokazuje jak urządzić taki salon. Serdecznie zapraszam.

 • oleje zimnotłoczone

  Bardzo ładne mieszkanie. Podobają mi sie te stonowane kolory. Fajna tapeta w korytarzu, nie wiem czy zdecydowałabym się sama na takie wzory, ale tutaj świetnie to wygląda. Najbardziej podoba mi sie sypialnia, bo ma duże łóżko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *