Bez kategorii

Listopad – czas świątecznych zakupów – dekoracje i prezenty

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

Co prawda Święta Bożego Narodzenia przypadają dopiero w grudniu, ale już w listopadzie można pomyśleć o zakupach niezbędnych na ten okres w roku. Dzięki temu możemy rozłożyć wydatki na dłuższy okres i kupić prawdziwe „perełki”. Do naszego domu potrzebujemy świątecznych dekoracji. Z pewnością część już mamy schowaną gdzieś w piwnicy, czy na strychu. Jednak kilka nowych dodatków ożywi nasze wnętrze i doda mu nowego wizerunku. Wszystkie przedmioty, które są na zdjęciach można kupić w klubie zakupowym Westwing. Jeśli planujecie zakupy w internecie to warto także uwzględnić czas dostawy. 
Prócz dekoracji na Święta potrzebujemy także prezentów. Ważne by były ładne i praktyczne, a na Westwingu można znaleźć przedmioty, których czasem trudno szukać w sklepach.
Zresztą zobaczcie sami – przygotowałam kolaż zdjęć – z podziałem na pomysły na prezent dla niej i dla niego.
Uwzględniłam tylko trwające kampanie, a przecież na Westwing codziennie są dodawane nowe produkty!

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife


Myślę, że jest w czym wybierać 🙂

6 komentarzy

  • wieluń

    Ceny bardzo ciekawe 🙂 Już coraz bliżej świąt, ten czas tak szybko leci, że się to w głowie nie mieści. Prezenty fajne 🙂 Jest z czego wybierać

  • Asia Słowińska

    na samą myśl o świętach wprawiam się w fantastyczny nastrój. Kocham, uwielbiam i chyba mi nigdy nie minie ta pasja do tego święta. Ja prezenty kupuję ekhmm..cały rok 😉 co mi w oko wpadnie. W grudniu troszkę za dużo wydatków aby każdemu sprawić upominek zwłaszcza, że na święta ceny czasem windują w górę niestety. Pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *