Bez kategorii

Małe dwupoziomowe mieszkanie

Czy dwupoziomowe mieszkanie może być małe? Przecież takie wnętrza bardzo często posiadają tzw. skosy na drugim piętrze, a to utrudnia aranżacje takich pomieszczeń. 
Przy odrobinie kreatywności wszystko jest możliwe. Przykładem jest to małe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni zalewie 41m2. Każdy z poziomów ma niewiele ponad 20m2, na pierwszym umiejscowiono kuchnię, jadalnię oraz łazienkę, na drugim salon (pokój dzienny) i sypialnię.

Właśnie takie niewielkie mieszkania w dużych miastach stanowią trzon modnej inwestycji czyli tzw. najem krótkoterminowy. Dzięki wynajęciu mieszkania zamiast hotelu można lepiej poczuć klimat odwiedzanego miasta czy dzielić lokum wspólnie ze znajomymi.   
Wynajmujący natomiast może zdecydowanie więcej zarobić niż na najmie długoterminowym, ale żeby klienci chcieli skorzystać z takiego mieszkania / apartamentu musi być ono konkurencyjnie, czyli ładnie urządzone.
W Polsce jest już duży rynek mieszkań . domów do tzw. krótkoterminowego wynajmu, największy oczywiście w Warszawie, jeśli chcecie odwiedzić stolicę i skorzystać z komfortowych apartamentów na doby to odwiedźcie yourfreedom.pl. Spory wybór mieszkań w sercu Warszawy!

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *