Bez kategorii

Małe mieszkanie 36m2 + zapachy we wnętrzu

Mieszkanie ma jedynie 36m2. Urządzone w stylu skandynawskim. Mimo niewielkiej przestrzeni mamy tutaj zarówno pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym oraz sypialnię. Jest także duży stół z czterema krzesłami. Kuchnia biała w stylu rustykalnym ze zdobieniami. Pokój dzienny ozdabia także duży żyrandol z kryształami. W całym wnętrzu widać zamiłowanie właścicieli do zapachów: dużo świeczek oraz zapach do pomieszczeń w łazience.

W łazience widzimy zapach do pomieszczeń oraz perfumy właścicieli. Jeśli chcielibyście umieścić w swoim mieszkaniu zapach o trwałym i subtelnym zapachu to polecam Brait Home Perfume. 
Brait Home Parfume to pięknie pachnące
odświeżacze w formie naturalnych, ratanowych patyczków umieszczanych w ozdobnych
wazonikach. Flakoniki te wypełnione są olejkami zapachowymi o specjalnie
skoncentrowanej formule. Dzięki temu zapach jest stopniowo i równomiernie
uwalniany zapewniając aromatyczną świeżość nawet przez 4 tygodnie.
Sprawdzone trwałe, szczególnie jeśli postawi się je w miejscu  cyrkulacji powietrza np. na parapecie, uwalniają delikatny i aromatyczny zapach. Dostępne w kilku zapachach i o różnej pojemności. Cena od ok. 7zł do 25 zł – w zestawie.

W korytarzu duża pojemna szafa,dzięki czemu nie ma potrzeby dodatkowo „zagracać niewielkiej przestrzeni” małymi meblami do przechowywania przedmiotów tj. komódki, szafki.

Sypialnia zaaranżowana w niewielkiej wnęce. Jako wieszak na ubrania służby drabina, Bardzo sprytne rozwiązanie.

 
The apartment is only 36m2. Scandinavian style. Despite the limited space we have here both the living room with kitchenette and bedroom. There is also a dining table with four chairs. White kitchen in a rustic style with ornaments. The living room is decorated with a large chandelier with crystals. The entire interior of the owners to see the passion odors: a lot of candles and fragrance to the room in the bathroom.

foto source

14 komentarzy