DOM

Mieszkanie 100m2 – przestronne wnętrze w skandynawskim klimacie

Mieszkanie o powierzchni 100m2 położone w Szwecji. Jasne, przestronne (białe ściany i bielona podłoga). W aneksie kuchennym ścianę ozdobiono czerwoną cegłą, a także wstawiono lodówkę designerską – Smeg w białym kolorze. Stół z drewnianym blatem, osiem różnych krzeseł (m.in w stylu a’la ludwik). Nad stołem powieszono czarną okrągłą lampę. Na podłodze za stołem położono szary dywanik.
Salon – to granatowa kanapa,  fotel  z brązowej skóry, stół postarzany i także szary dywanik (jak w aneksie kuchennym). Aneks kuchenny od salonu oddziela ściana, na której powieszono telewizor. Dwie sypialnie, łazienka z białymi kaflami to kolejne pomieszczenia w tym mieszkaniu. Znajduje się ono na parterze, wejście jest bezpośrednio z ulicy. Dodatkowo okna pozostają raczej niezasłonięte (jak to w skandynawskim stylu), jedynie w sypialniach umieszczono roletę. Dla mnie jest to minus tego wnętrza, choć stylistycznie bardzo mi się podoba, a Wam?

4 komentarze

  • ReDekoracja

    Świetna kuchnia! Oczywiście brak górnych szafek sprawdzi się, jeśli nie mamy dużo rzeczy do przechowywania, ale ta cegła robi wrażenie 🙂 I do tego pomysł w wnęką na słoiki, wow 😉

  • Ekskluzywne Wnetrze

    Biel w przestronnych pomieszczeniach sprawdza się rewelacyjnie. W mniejszych przy dużym nagromadzeniu rzeczy jest często niepraktyczna chyba że zainwestujemy w farby z górnej półki.

  • bruniewska.com

    Klimatyczne ładne mieszkanie, szczególnie cegła i meble w kuchni, krzesła czarujące i szafka również. Jedyne co bym dodała to kolor chociaż fragment ściany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *