Gadżety

Dodatki do wnętrza – pufy, cotton balls, dywany (handmade)

Pufy, girlandy świetlne (cotton balls), szydełkowe dywany to bardzo fajnie (i modne dodatki). Dodają do wnętrza przytulności. Pasują zarówno do salonu, sypialni, jak i pokoju dziecka. Taki właśnie asortyment możemy znaleźć w ofercie sklepu Majlo. Konto marki na facebooku można zobaczyć tutaj.  Wszystkie produkty wykonane są w Polsce, handmade, a na życzenie klienta młoda artystka wykonuje inne wzory, rozmiary i kolory produktów, które ma w swojej ofercie.
Zobaczcie jak pięknie prezentują się cotton ballsy, można je powiesić na ścianie lub na zagłówku łóżka czy położyć na komodzie.
Ja zawsze rekomenduję na blogu zakupy od polskich firm i twórców. Mamy pewność, że materiały są dobrej jakości, nie użyto szkodliwych dla zdrowia człowieka środków chemicznych, aby podczas długiego transportu z Azji towar nie zapleśniał lub nie został zaatakowany przez insekty.
Ja mam od Majlo pufkę. Jest zdecydowania ładniejsza niż na zdjęciu, wygodna. W ładnym jasno beżowym kolorze. Oceńcie sami:

Dotarła do mnie w bardzo ładnym opakowaniu. Jeśli poszukujecie takiej wygodnej i stylowej pufki, to polecam zakupy od Majlo.
Można zamówić na portalu Dawanda,
poniżej przedstawiam także „próbkę oferty”. Pamiętajcie, że oferta jest szeroka
m.in. pufy, kule świetlne (cotton balls-y), dywany, ale także szydełkowe
nakrycia głowy.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *