Bez kategorii

Mieszkanie amerykańskiej blogerki – aranżacja

Lubicie „podglądać” jak mieszkają inni ludzie? Ja bardzo, mając nadzieję, że Wy także zabieram Was dzisiaj w podróż po mieszkaniu amerykańskiej blogerki Lisymarie na co dzień pracującej w branży internetowej, a po godzinach prowadzącej lifestylowego bloga Paper and Glam 
Mieszkanie znajduje się w samym Hollywood, jest kolorowe, kobiece i ma imponującą biblioteczkę pełną książek w kolorowych okładkach!

Mieszkanie amerykańskiej blogerki – aranżacja – przedpokój

Przedpokój jest jasny z kontrastowymi kolorami i dodatkami. W podobnej stylistyce jak całość mieszkania, z elementami glamour (lustra) oraz z przewagą jednego z ulubionych kolorów Lisymarie różowego – amarantu.

Mieszkanie amerykańskiej blogerki – aranżacja -pokój dzienny z aneksem kuchennym
Przytulna przestrzeń ożywiona kolorowymi dodatkami, zawsze bardzo kobiecymi (jak buciki na płycie kuchennej). Salon widać częściowo jednak można zauważyć inspiracje stylem glamour (szklane błyszczące powierzchnie, welurowa kanapa i szkło), oczywiście imponujące jest biblioteka zawierająca wiele pozycji książkowych, obok wygodny fotel niezbędny do czytania.

Mieszkanie amerykańskiej blogerki – aranżacja -sypialnia z domowym biurem i łazienka
Kolejnym pomieszczeniem w domu jest sypialnia, w której znalazło się także miejsce na domowe biuro oraz przytulna łazienka z dużą ilością kosmetyków.

zdjęcia Lismarie z bloga paperandglam.com, zamieszczone za zgodą autorki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *