Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie blogerki (dwupokojowe w bloku z płyty)

Mieszkanie należy do fińskiej blogerki qandvictoria zawodowo zajmującej się także projektowaniem wnętrz. Jej mieszkanie według mnie zasługuje na docenienie, stworzyła ona bardzo przytulną przestrzeń do życia w dwupokojowym mieszkaniu w bloku z płyty, czyli wnętrzu w którym mieszka duża część osób w miastach i miasteczkach. Mieszkanie nie jest szczególnie luksusowe, czy designerskie, ale stanowi ładną i przyjemną przestrzeń do życia.
Reklama

$mntvConfig({’id’: 3,’cpid’:45})

Pokój dzienny to sofa – narożnik rozkładany, na przeciwko postawiono białą szafkę rtv, na niej telewizor, obok postawiono regał-drabinkę.Wnętrze ocieplono girlandami świetlnymi cotton ballls oraz obrazkami. W pokoju dziennym znalazło się także miejsce na biurko. Ustawiono je w dobrze oświetlonym miejscu, idealne miejsce do pracy wraz z wygodnym krzesłem, obok półeczki na nich obrazki, kwiaty i pudełeczka.

Sypialnia to „rzucająca się w oczy” turkusowa ściana, białe łóżko ze znanej sieciówki, wieszak – garderoba (czyli typowe w skandynawskim stylu eksponowanie ubrań), a także półeczki zakryte zasłonką oraz obrazki na zagłówku łóżka, ścianach. Oczywiście jak zawsze pięknie wygląda bukiet świeżych kwiatów.

Kuchnia – białe szafki, czarne płytki, czarny blat i aluminiowe dodatki. Jednak  wnętrze dopełniają dodatki w odpowiedniej ilości na blacie kuchennym, stole, a także regał drabinka z cotton ballsami (ten sam co w salonie).

Sypialnia przed remontem oraz pokój dzienny w trakcie remontu poniżej, niby wnętrze podobne jednak kolory i dodatki mogą naprawdę wiele zmienić!
foto source qandvictoria.wordpress.com

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *