Bez kategorii,  DOM

Mieszkanie trzypokojowe 73m2

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73m2. Wnętrze to przestronna biała kuchnia z dużym stołem na sześć osób, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, garderoba oraz przestrzenie komunikacyjne (korytarz). Do mieszkania przynależy także przytulny balkon.

Mieszkanie trzypokojowe 73m2 – kuchnia
W kuchni dominuje kolor biały (szafki, stół, firanki) oraz czerń (blat kuchenny, okap, krzesła, sprzęt AGD). Charakterystyczne są także płytki naścienne, przypominające elewacje betonowe.

Mieszkanie trzypokojowe 73m2 – salon

W salonie ściany pomalowane są na biały kolor, podłoga drewniana (jasno beżowa). W salonie dominuje szara sofa, oprócz tego są także dwa fotele, szafka rtv oraz telewizor,  a także dwa szklane stoliki. Na podłodze położono dywan w modny skandynawski wzór – krzyżyki. Z pokoju wychodzi się na balon, który obudowano szybami a’la ogród zimowy i ustawiono na nim przytulne siedziska.

Mieszkanie trzypokojowe 73m2 – sypialnia
W sypialni ściany pomalowano także na biały kolor, beżowa podłoga, na środku postawiono duże łóżko, a nad nim powieszono obrazki. W sypialni znalazło się także miejsce na szafę.

Mieszkanie trzypokojowe 73m2 – pokój dziecka
Dziecięcy pokój w skandynawskim stylu. Dużo bieli: ściany, łóżeczko z koroną, stół z krzesłami do zabawy, regał, drewniana podłoga oraz kolorowe dodatki: poduszki, obrazki.

Mieszkanie trzypokojowe 73m2 – garberoba

W mieszkaniu trzypokojowym przeważnie mieszka kilka osób (w tym przypadku rodzina z dzieckiem) dlatego miejsca do przechowywania nigdy mało, a garderoba mile widziana!

Mieszkanie trzypokojowe 73m2 – łazienka
Łazienka także z przewagą bieli w połączeniu z grafitem (płytki w tym kolorze położono na podłodze oraz w części kabiny prysznicowej.

zdjęcia autorstwa reveny.se (opublikowane za zgodą autora)
photo by / Copyright Reveny.se

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *