Bez kategorii,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie dla mężczyzny 64m2 – skandynawskie wnętrze

Skandynawskie wnętrza są jasne i przytulne.  Ta aranżacja to także skandynawski design, ale „w wersji dla mężczyzny”.  Wprowadzono ciemniejszą, bardziej kontrastującą kolorystykę. Mieszkanie o powierzchni 64m2, dwupokojowe. W pokoju dziennym połączonym z aneksem kuchennym jedna ściana jest szara, na niej wiszą obrazki z przewagą bieli. Sofa i fotel czarna, podłoga ciemno brązowa. Duże okna od podłogi do sufitu wychodzące wprost na ulicę. Bardziej schowana jest przestrzeń do pracy, z biurkiem, modnym sprzętem iMac oraz wyglądającym na wygodne krzesło. Sypialnia to już typowo skandynawski design – dużo bieli. Zmieściło się w tym pomieszczeniu w zasadzie tylko łóżko i kilka dekoracji.
Łazienka w kolorystyce biało-szarej, jak na skandynawskie wnętrze bardzo dobrze wykonane pomieszczenie. Na uwagę zasługuje fakt, że mieszkanie to tzw. niski parter, wchodzi się prosto od ulicy, natomiast okna są duże i w zasadzie niczym nie zasłonięte. W naszym kraju rzadko spotykane rozwiązanie.

foto alvhemmakleri.se

4 komentarze

  • kratka

    Mieszkanie jak marzenie. Ten wystrój wnętrza bardzo przypadł mi do gustu. Póki co mogę tylko pomarzyć ale mam taką nadzieję, że w końcu dorobię się i będę w stanie spełnić właśnie te o to marzenie 🙂 Pozdrawiam

  • Farby Kabe

    Doskonałe wnętrze, mimo, że zatytułowane dla mężczyzny, to widać w nim zdecydowanie kobiecą rękę 🙂
    Bardzo podoba mi się paleta kolorów i połączenia z meblami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *