Mieszkanie influencera

Mieszkanie młodej kobiety – blogerki i dwóch psów chichuachua

Mieszkanie należy do młodej kobiety – blogerki – Lauryn i jej dwóch psów rasy chichuachua. Lauryn prowadzi bloga lifestylowego, w którym opisuje modę, trendy, zdrowe żywienie, aktywność fizyczną i wiele innych rzeczy. Widać, że w mieszkanie jest użytkowane prze kobietę, jest tutaj pełno dodatków (poduszki, perfumy do wnętrz, magazyny), ubrań i kosmetyków (lakiery do paznokci na stole w pokoju dziennym). Możemy podziwiać pokój dzienny, sypialnię, miejsce do pracy oraz garderobę. Lauryn mieszka tutaj od dwóch lat.

W tym mieszkaniu widoczne są zapachy do  wnętrz. Ja ostatnio miałam okazję testować Brait Magic Flowers. To odświeżacz stworzony z myślą o kobietach.  Oryginalna postać kwiatów, których łodygi zanurzane są w
szklanych flakonach wypełnionych kompozycją zapachową. Materiał, z którego
zostały wykonane płatki powoli nasiąka olejkami eterycznymi oraz stopniowo
uwalania zapach zmieniając jednocześnie swoją barwę.
foto apartmenttherapy.com

8 komentarzy

 • burana25

  Piękne miszkanko. I taki jest własnie plus mieszkania z psami, a nie z facetem: mieszkanie jest śliczne i kobiece, pełne detali. Ja musze każdą koncepcję wywalczyć, a najbardziej rozbija mnie argument: 'Nie, bo to jest pedalskie' 🙂 I koniec dyskusji :-PPP

 • maura

  pięknie – właśnie bardzo kobieco, panieńsko wręcz!:) Ja oglądając detale w takich mieszkaniach ubolewam nad jednym – dlaczego u nas nie można zdobyć takich ślicznych kolorowych papierów, jak ten we flamingi, którym wyłożona jest zwykła akrylowa tacka??

 • StrefaKlimatyzacji

  Mieszkanie rzeczywiście urządzone w fajnym stylu. Bardzo podobają mi się pomieszczenia z dużą ilością światła w przyjemnych, jasnych barwach. Zawsze miło się wraca i odpoczywa do własnego M, które właśnie tak wygląda. Pytanie tylko czy w takim mieszkaniu, mimo obecności piesków, nie czuje się samotna?

 • ChiliChilly

  Fajny wystrój, pasuje do młodej dziewczyny. Dla mnie trochę za dużo dodatków i bibelotów, ale jeśli właścicielka to lubi – udało jej się stworzyć z tego ładną, żywą i spójną całość. Bardzo pozytywne mieszkanko.

 • MArta

  Jakie piękne! Ja właśnie wprowadzam się do swojego mieszkanka w Łodzi. Znalazlam tutaj wiele inspiracji, z pewnością wiele z nich wykorzystam. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *