DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie na poddaszu 57m2

Mieszkanie położone na poddaszu o powierzchni 57m2. Wnętrze składa się z dwóch pokoi: dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz sypialni. Pozostałą część mieszkania stanowi korytarz – schody oraz łazienka.

Aranżacja utrzymana w skandynawskim stylu: białe ściany, drewniana podłoga oraz delikatne dodatki w klasycznej kolorystyce.

Aranżacja 57m2 mieszkania położonego na poddaszu pomimo niewielkiego metrażu jest przestronna, głównie dzięki niezabudowaniu przestrzeni nieustawnej, pod tzw. „skosami”. We wnętrzu (jak to w skandynawskich stylizacjach) postawiono na minimalizm i prostotę.

Meble są lekkie: turkusowa sofa udekorowana sporą ilości miękkich poduszek, klasyczne stoliki na cienkich metalowych nogach. Elegancji dodaje szkliwiona powierzchnia kominka oraz obrazy (grafiki) w czarnej ramie.

Mieszkanie na poddaszu 57m2 – aneks kuchenny

Aneks kuchenny to szare szafki z drewnianym blatem. Stół i krzesła ustawiono w miejscu gdzie sufit nie jest aż tak wysoki, cały komplet jest w kolorze czarnym.

Mieszkanie na poddaszu 57m2 – sypialnia

W sypialni znajduje się wszystko co powinno być w tym pomieszczeniu, czyli wygodne duże łóżko, dwa stoliki z lampkami nocnymi oraz pojemna szafa.

Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, kapą i poduszki utrzymane są w szarej tonacji. Na drewnianej podłodze ułożono miękki okrągły dywan w kolorze ecru.

 

W sypialni ustawiono także niewielkie białe drewniane łóżko wraz z krzesłem, które stanowi idealne miejsce do pracy biurowej lub przeglądania aktualnej prasy.

Mieszkanie na poddaszu 57m2 – łazienka

Łazienka utrzymana jest w podobnej kolorystyce jak całość mieszkania: białe ściany ułożone dużymi kaflami, szafa podłoga i szklana tafla kabiny prysznicowej.

Mieszkanie na poddaszu 57m2 – korytarz
Schody prowadzące do drzwi wejściowych są wykonane z drewna, kręte ozdobione grafikami w czarnych ramach.

zdjęcia autorstwa / opublikowane we współpracy z reveny.se

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *