DOM,  Gadżety

Mieszkanie nowoczesne – dodatki dodające charakteru wnętrzu

Jeśli  wasze mieszkanie jest już urządzone i wybraliście styl nowoczesny, ale brakuje Wam kilku dodatków to polecam kampanie Westwing „Przytulnie i nowocześnie”.  Można tam zakupić świetne poduszki z wizerunkiem małpki za jedyne 89 zł firmy Monkey Machine, której główną projektantką jest Magdalena Jasyk. Mnie te poduchy bardzo się podobają, można nimi ozdobić sofę w salonie oraz łóżko w sypialni. Jeśli w swoim mieszkaniu lub domu posiadacie trochę więcej miejsca to jako siedzisko zarówno w salonie, jak i korytarzu czy sypialni świetnie wyglądać może stołek „Kivi” dostępny w kilku kolorach cena od 179 zł.
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

Na zdjęciach jest także aranżacja nowoczesnego mieszkania w Barcelonie, które pokazałam już jakiś czas temu na blogu.

Dodatki z klubu Westwing pasują właśnie do takiego (i nie tylko) nowoczesnego wnętrza. Jeśli wcześniej nie znaliście klubu pierwszy raz na Westwing, to pamiętajcie, że aby przeglądać produkty należy się zalogować, a na adres e-mail będą do Was przysłane powiadomienia o nowych kampaniach, a w nich można znaleźć często bardzo oryginalne przedmioty w ciekawych cenach.
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife
https://www.westwing.pl/customer/account/create/?mdprefid=everydaydesignforlife

7 komentarzy

 • Panna Kropka

  Bardzo mi się podoba rozwiązanie z rozsuwanymi drzwiami ale jeszcze fajniej by było gdyby były lustrem w ramie , albo tablicą. 🙂

 • wood-accent

  Jeśli chcą Państwo nadać charakter wnętrzu w postaci mocnego akcentu to proponuję stoły wood accent. Każdy stół opowiada Swoją niepowtarzalną historię, która zapisana jest w desce, w unikalnym rysunku słoi, w sękach, rysach, pęknięciach i przebarwieniach.
  http://www.wood-accent.pl
  Zapraszam

 • Belbazaar

  Rzeczy są naprawdę ekstra, a że jeszcze spod ręki polskich projektantów, to czemu by nie mieć chociaż jednej takiej poduszki? Jest nowocześnie, jest oryginalnie – czyli wszystko, czego się wymaga od takich dodatków.

 • xComfort

  Chyba nawet dodatki mają większy wpływ na styl, niż umeblowanie większego kalibru. Po tych małych elementach ludzie rozpoznają, co lubi właściciel mieszkania i na czym się skupia we wnętrzach. Nowoczesność jest super 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *