Bez kategorii

Mieszkanie pana Jurka Owsiaka – pomysł na nowoczesną aranżację wnętrza – blog wnętrzarski Codziennie Szczypta Designu

Lubię oglądać jak mieszkania różnych osób, zawsze można podpatrzeć jak inne osoby aranżują wnętrza, by nadawały się do codziennego użytku (w gazetach wnętrzarskich często pokazywane są mieszkania typowo katalogowe).
To wnętrze bardzo mi się spodobało, bo jest urządzone w stylu nowoczesnym. Należy do pana Jerzego Owsiaka i jego rodziny. Ma 115m2 powierzchni. Uwagę przykuwa biała kuchnia na wysoki połysk połączona z pokojem dziennym. Drugą część mieszkania stanowi przestrzeń do odpoczynku właścicieli: sypialnia + pokój pana Jerzego Owsiaka + łazienka. Charakteru wnętrzu nadaje sztuka: obrazki i obrazki, rozmieszczone w każdym pomieszczeniu.

Jakby ktoś chciał zobaczyć więcej, to zapraszam na stronę http://owsiaknet.pl/video/84945426

zdjęcia zostały wycięte z filmu do obejrzenia na stronie http://owsiaknet.pl/video/84945426

6 komentarzy

  • Kaśka

    Mi mieszkanie bardzo się podoba. Można wręcz powiedzieć, że te kolorowe obrazy i białe tło powodują, że wydaje się że to mieszkanie należy do pary 30-to latków. Widać, że Pan Jerzy jest zawsze młody duchem!! Szkoda, że został troszkę "zmuszony" do pokazania swoich wnętrz. Ale możemy dzięki temu trochę się zainspirować:)

  • Violetta Jagodzińska

    Mnie to mieszkanie też się podoba! Widać, że przy jego urządzaniu właściciel się "nie spinał", stawiał na wygodę i humor.

  • Celina

    Szczerze mówiąc nie sądziłam, że Pan Owsiak będzie miał aż takie stylowe mieszkanie. Bardzo funkcjonalne i wygodne (z tego co widzę) Sama chętnie mieszkałabym w takich wnętrzach:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *